Trzyszybowe okna dachowe

Trzyszybowe okna dachowe Fakro
Trzyszybowe okna dachowe Fakro 

Trendy w budownictwie zmieniają się w zawrotnym tempie, przez co równie szybko zmianom ulegają kierunki w architekturze i aranżacji wnętrz. Firma FAKRO śpieszy z odpowiedzią na zapotrzebowania konsumentów i wprowadza nową ofertę produktów, już teraz prezentując serię okien dachowych pod hasłem 3×3 – mnożymy korzyści.

Okna trzyszybowe o lepszej energooszczędności już na stałe zagościły na rynku i powoli stają się standardem. Ich instalacja może przynieść wiele korzyści dla gospodarstwa, np. w chłodne dni dom będzie bardziej energooszczędny, a rachunki za ogrzewanie niższe. Firma FAKRO posiada w swojej ofercie wiele okien 3- a nawet 4-szybowych spełniających już wyższe wymagania Warunków Technicznych na 2021 rok.

Trzyszybowe okna dachowe Fakro

Najnowsze trendy w architekturze przewidują duże zmiany pod kątem kolorystyki zewnętrznej obiektów. Warto postawić na produkty w nowoczesnych barwach – odcieniach szarości czy czerni. Coraz częściej możemy spotkać dachy i inne wyroby stolarskie właśnie w tej kolorystyce. Czerń i szarości dodają budynkom szyku, elegancji i jednocześnie bardzo nowoczesnego charakteru. FAKRO oferuje oblachowania okien w najbardziej popularnych i modnych barwach pokryć dachowych, aby ułatwić inwestorom wybudowanie ich wymarzonego domu zgodnie z obecnymi trendami.

Trzyszybowe okna dachowe Fakro

Teraz okna 3-szybowe są dostępne w 3 kolorach oblachowania bez dodatkowych opłat. W ofercie mamy do wyboru standardowy kolor oblachowania okna, czyli szarobrązowy RAL 7022, oraz dwa nowe: antracyt RAL 7016 i czarny RAL 9005.
Dzięki temu, niezależnie od barwy pokrycia dachowego, okno może tworzyć z dachem spójną kolorystyczną całość.

Trzyszybowe okna dachowe Fakro

Równie modnym trendem jest wybór koloru drewna okna dachowego. Zazwyczaj producenci stawiali na odcień naturalnej sosny, współgrający z naturą. FAKRO łamie konwenanse i do standardowej oferty wprowadza białe okna trzyszybowe malowane lakierem akrylowym o minimalnie zarysowanych słojach drewna. Ten produkt docenią zwłaszcza te osoby, które cenią sobie minimalizm i nowoczesne trendy. Białe okna dopasują się do każdego pomieszczenia, zachowując przy tym pierwotny anturaż wnętrza. Neutralność bieli nada możliwość stworzenia wyjątkowych, unikatowych wnętrz na poddaszu.

Trzyszybowe okna dachowe Fakro

Do tej pory okna w kolorze białym kojarzyły się jedynie z aranżacją łazienek i kuchni. Tam jednak były one malowane odpornym na wilgoć lakierem poliuretanowym. Ta metoda szczególnie sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, gdyż lakier poliuretanowy sprawia, że powierzchnia jest gładka i jednolita. Kolor i technologia wykończenia okien dachowych to ważne aspekty decydujące o charakterze całego wnętrza.

Wyjątkowa oferta okien trzyszybowych FAKRO zachwyci nie tylko inwestorów, ale także architektów i konsumentów marzących o stylowo wykończonym domu!


Data utworzenia: 03.07.2020


Komentarze

  • Marek napisał(a):

    Zgadzam się, zdecydowałem się na te 3szybowe, bo jednak wizja niższych rachunków za energię jest kusząca. Przemawia do mnie też trwałość okien, oraz na plus długi okres gwarancji , przy montażu przez certyfikowaną ekipę. Pozdrawiam

  • praktyk napisał(a):

    Energooszczędne okna to obecnie powinien być standard w budynkach,a okna trzyszybowe oferowane przez firmę spełniają te wymagania.Warto inwestować w energooszczędne okna trzyszybowe i mieć pewność,że takie okna posłużą nam bardzo dobrze wiele lat.

  • Rafał napisał(a):

    Kiedyś były 2 szyby, dzisiaj 3 szyby to już standard w oknach więc widać postęp technologiczny. Różne wersje kolorystyczne mogą być dopasowane do elewacji według potrzeb.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły