Tytan Impregnat – skuteczna walka ze szkodnikami w drewnie

Tytan Impregnat - skuteczna walka ze szkodnikami w drewnie
Tytan Impregnat - skuteczna walka ze szkodnikami w drewnie 

Ostatnio modne stało się posiadanie stylowej chaty gdzieś na uboczu, poza miastem, wśród pięknych okoliczności przyrody. Umęczeni codziennym galopem z przyjemnością uciekamy do ciszy, spokoju i swojego pięknego drewnianego domu. Kupionego okazyjnie, tanio i szybko. Ta szybko, że nie zdążyliśmy się zorientować, że nasz stary dom posiada nie tylko duszę, ale i … szkodniki. Zamiast załamywać ręce, trzeba się wziąć do roboty. Dobry preparat do impregnacji to podstawa.

Jak rozpoznać zaatakowane przez szkodniki drewno?

Jeśli pewnej nocy usłyszysz chrobotanie i zauważysz w drewnie niewielkie otwory o regularnych kształtach, oznacza to, że masz problem. Takie wady w drewnie najczęściej powodują spuszczele, kołatki, miazgowce i borodzieje. Należy zdać sobie sprawę, że takie uszkodzenia są bardzo poważnym zagrożeniem dla konstrukcji naszego domu, przez co zagrażają i naszemu bezpieczeństwu, gdyż może dojść do katastrofy budowlanej.

Szkodniki należy jak najszybciej zlikwidować. Potrzebny jest nam preparat, który jednocześnie zniszczy przebywające w drewnie owady, i zabezpieczy materiał przed ponownym atakiem szkodników.

Tytan Impregnat - skuteczna walka ze szkodnikami w drewnie

Tytan Impregnat – preparat do ochrony i uzdrawiania drewna firmy Selena

– zwalcza wszystkie szkodniki drewna bez wyjątku dzięki innowacyjnej kombinacji trzech biocydów,
– wnika głęboko drewno, oczyszczając z larw biel drewna,
– jest odporny na zwietrzenie,
– wyjątkowo trwały w zabezpieczaniu drewna,
– nie zawiera benzyny, dzięki temu nie jest palny,
– łatwy w aplikacji -można go nanosić przez natrysk,
– dostępny w 2 wersjach:

Tytan Impregnat - skuteczna walka ze szkodnikami w drewnie

W formie koncentratu do rozcieńczania w proporcji 1:4. 5 litrów koncentratu daje nam 25l gotowego produktu. Co warto podkreślić, dzięki skoncentrowaniu wydajność preparatu jest dużo większa.

I bez rozcieńczania, od razu gotowy do użycia.
Zastosowanie impregnatu TYTAN pozbawia nas problemu szkodników w naszym nowym starym domu. Teraz nareszcie można do woli cieszyć się jego urokiem.

ASZ

Data utworzenia: 04.11.2013


Komentarze

  • Ania napisał(a):

    Wielokrotnie w starych domach/stodołach widziałam niewielkie okrągłe dziurki. Ciekawe czy taki otwór oznacza zawsze, że w drewnie zalęgły się jakieś owady czy też mogą to być też inne przyczyny. Dobrze wiedzieć, że jest taki preparat, który niszczy te owady i dodatkowo zabezpiecza, aby nie dostały się ponownie.

  • Grażyna napisał(a):

    Ja miałam nie tak dawno ale jeszcze w poprzednim domu jakiegoś kornika w drzwiach. Niewiele myśląc zmieniłam drzwi na metalowe, a wystarczyło być może zastosować odpowiedni preparat. Następnym razem (chociaż mam nadzieję, że już nie będzie okazji) spróbuje zastosować taki właśnie preparat.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły