Większy rozmiar, większe możliwości – rynny Galeco STAL i Luxocynk w rozmiarze 150/100

Większy rozmiar, większe możliwości - rynny Galeco STAL i Luxocynk w rozmiarze 150/100
Większy rozmiar, większe możliwości - rynny Galeco STAL i Luxocynk w rozmiarze 150/100 

Z początkiem marca 2012 roku Galeco wprowadziło do swoich sztandarowych systemów Galeco STAL i Galeco Luxocynk rynny w nowym rozmiarze 150/100. Rozwiązanie to zapewnia skuteczne odprowadzenie wody z dużych jednolitych płaszczyzn dachowych na obiektach przemysłowych, jak również dużych budynkach mieszkalnych.

System Galeco STAL i Galeco Luxocynk to najchętniej wybierane przez inwestorów rozwiązania pozwalające na efektywne odprowadzanie wody deszczowej. Oba systemy do tej pory były dostępne w trzech rozmiarach: 120/90, 135/90 oraz 135/100. Wraz z początkiem marca 2012 roku do oferty został wprowadzony większy rozmiar 150/100, który został opracowany z myślą o wielkogabarytowym budownictwie mieszkalnym oraz dużych obiektach przemysłowych. Rynny Galeco w największym rozmiarze mają tradycyjny profil o rozwinięciu aż 333 mm. Tego rodzaju konstrukcja pozwala na jeszcze szybsze i bardziej efektywne odprowadzanie wody deszczowej.

System Galeco STAL to przede wszystkim wysoka trwałość blachy ze stali powlekanej, dzięki zastosowaniu aż 4 warstw ochronnych zabezpieczających przed działaniem czynników atmosferycznych. Ekonomiczną alternatywą systemu STAL jest Luxocynk, który jest wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą zabezpieczającą. Rynny systemu Galeco STAL i Luxocynk posiadają głęboki profil tzw. kontynentalny. Rozwiązanie to gwarantuje wyższą wydajność w odprowadzaniu wody deszczowej. Warto podkreślić, że oba systemy są niezwykle proste w montażu. Składowymi elementami montażowymi są bowiem szerokie łączniki klamrowe zwiększające stabilność systemu i szybkość prac związanych z instalacją orynnowania.

Dobrze dobrany system rynnowy zapewnia skuteczne odprowadzanie wody deszczowej oraz ochronę elewacji przez zawilgoceniem. W przypadku dużych połaci dachowych szczególnie ważne jest, by rynny były przystosowane do odprowadzania większej ilości wody opadowej. Rynny w rozmiarze 150/100 – nowość w ofercie firmy Galeco – zostały stworzone specjalnie z myślą o budynkach wielkogabarytowych, by zapewnić skuteczne usuwanie deszczówki.

Rynna Galeco STAL w rozmiarze 150/100 4 mb, cena brutto 104,55 zł

Rynna Galeco Luxocynk w rozmiarze 150/100 4 mb, cena brutto 77,39 zł

www.galeco.pl

Data utworzenia: 24.04.2012


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły