Wkręt ciesielski SawTec

Wkręt ciesielski SawTec
Wkręt ciesielski SawTec 

Wkręt SawTec jest uzupełnieniem szerokiej gamy produktów firmy Eurotec, która stara się zaspokoić wymagania najbardziej wymagających projektantów i wykonawców. W ten sposób została powiększona gama produktów wytwarzanych na naszych liniach produkcyjnych na terenie zakładów w HAGEN.

Jednym z produktów wprowadzanych na rynek światowy przez firmę jest wkręt ciesielski SawTec. Produkt, który łączy w sobie to, co najlepsze z naszych technologii. Wkręt do drewna ze specjalną dwustopniową głowicą cylindryczno-płytową. Specjalna geometria końcówki śruby wkrętu (DAG), stosowana już przy naszych wcześniejszych wkrętach, zmniejsza moment wkręcania, a więc zapobiega efektowi rozszczepiania się drewna podczas wkręcania. Nowy łeb o zmienionej konstrukcji z „zębami” w dolnej części redukuje wytwarzanie wióra. Kształt pozwala na zastosowanie do połączeń z elementami stalowymi – okuciami. Nie powoduje rozłupywania drewna. Oryginalny łeb cylindryczno-płytowy pozwala na uzyskanie wyższych wartości sił na docisk i przenikanie drewna, niż we wkrętach z łbem stożkowym.

Wkręt ciesielski SawTec

Wkręt, który dedykujemy budownictwu szkieletowemu – skręcanie podwalina-słupek, oczep-słupek. Płaska część łba dobrze „chowa” się w drewnie, a jednocześnie uzyskujemy większy docisk i przenikanie główki, niż w przypadku wkrętów z łbem stożkowym. Wkręt wykonany ze stali węglowej, ocynkowany z możliwością zastosowania w klasach użytkowych 1 i 2 według DIN EN 1995 – Eurokod 5.

Doradztwo techniczne:

Łukasz Borkowski
+48 604 400 884

Robert Hilaruk
+48 507 860 348

E.u.r.o.Tec GmbH
Unter dem Hofe 5
58099 Hagen
tel. +49 2331 – 6245-0

Zapytanie w języku polskim mogą Państwo kierować na adres: info@eurotec.team

Data utworzenia: 02.12.2019

Więcej na temat:
Wkręt ciesielski SawTec
5 (100%) 11 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także