Wkrętarko-wiertarka ACU CHDD 18-68 firmy B.Pro

Fot. 1. Wiertarka-wkrętarka CHDD18-68 ACU.
Fot. 1. Wiertarka-wkrętarka CHDD18-68 ACU. 

Dekarzy, cieśli i producentów domów drewnianych nie trzeba przekonywać do wkrętarko-wiertarek zasilanych akumulatorowo. Chcąc używać narzędzia profesjonalnego warto rozważyć zakup wkrętarko-wiertarki ACU CHDD 18-68 firmy B.Pro.

Nie ma wątpliwości co do tego, że technika budowy maszyn, również tych, które znajdują zastosowanie podczas pracy dekarzy, cieśli i producentów domów drewnianych jest trudną dziedziną. Firma B.Pro na etapie projektowania oraz produkcji maszyn, urządzeń i narzędzi w pierwszej kolejności ustala potrzeby, oczekiwania i specyfikę pracy klientów.
Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele maszyn i urządzeń różniących się od siebie celem przeznaczenia, budową oraz różnorakimi elementami, które mają duży wpływ na czynniki takie jak: cena, szybkość działania, komfort pracy oraz jakość wykonania. Do wytwarzania maszyn niezbędne jest długoletnie doświadczenie, dostęp do najnowszych technologii, wykwalifikowana kadra naukowa.

Właściwości wkrętarkowiertarki ACU CHDD 18-68

Wkrętarka ACU CHDD 18-68 firmy B.Pro została zaprojektowana pod kątem wkręcania wkrętów ciesielskich TX. Cechuje ją ergonomiczna, dobrze wyważona obudowa z paskiem, który zabezpiecza narzędzie przed upuszczeniem i klamrą służącą do zwieszenia wkrętarki przy pasie dekarskim. Dodatkowy uchwyt do docisku, drugą ręką, przydaje się podczas wiercenia, jak również do wkręcania długich wkrętów do konstrukcji drewnianych. Wszystkie te cechy są szczególnie istotne podczas długotrwałej pracy na dachu.

Dane techniczne

Wkrętarko-wiertarka ACU CHDD 18-68 firmy B.Pro ma uchwyt samozaciskowy (13 mm). Obroty wysokie wynoszą 0 – 1380/min. a obroty niskie 0 – 380/min. Maks. moment osiąga 68 Nm. Urządzenie waży zaledwie 1,9 kg. Do zasilania urządzenia służą dwa akumulatory o napięciu 18 V i pojemności 3 Ah, w których zastosowano ogniwa Li-ion firmy Samsung, oraz wskaźnik diodowy stanu naładowania baterii. Korzystając z dwóch akumulatorów i ładowarki można pracować narzędziem bez przerwy. Elementy gumowe o specjalnej konstrukcji zabezpieczają wkrętarkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Walizka do przechowywania narzędzia chroni sprzęt przed kurzem, pyłem oraz uszkodzeniami.

Podsumowanie

Firma B.Pro stanowi część polskiej grupy kapitałowej Bizea – Bizon – B.Pro, która rozpoczęła swoją działalność już w 1983 r. Obecnie grupa jest liczącym się w Europie producentem i dostawcą elementów złącznych (zszywki/gwoździe/wkręty) oraz narzędzi wbijających. Najnowocześniejsze maszyny, doświadczony zespół inżynieryjno- produkcyjny oraz handlowcy, którzy rozumieją potrzeby klienta, pozwalają wytwarzać coraz to nowe, lepsze produkty.

Motto firmy B.Pro brzmi: „Abyś wbijał i wkręcał szybciej i sprawniej!”

B.PRO POLSKA
ul. Europejska 4
05-530 Tomice

www.bro.pl
e-mail: biuro@bro.pl
tel. 22 715 99 99

Data utworzenia: 03.08.2016


Komentarze

  • Emil napisał(a):

    Dziś kolejny raz używałem wiertarko-wkrętarki zakupionej kiedyś w markecie. Dziś wiem że daleko jej do wygodnego i przydatnego urządzenia. Stąd też propozycja f-my B.Pro wzbudziła moje zainteresowanie. Dobre wyważenie, ergonomia i dodatkowe akcesoria zachęcają do jej kupna - więc poważnie to rozważę.

  • inka2 napisał(a):

    Na pewno jest to dobrze przemyślana wkrętarko-wiertarka. Dekarz pracuje w trudnych warunkach i takie elementy jak klamra do zawieszenia wkrętarki czy dodatkowy uchwyt do docisku są bardzo przydatne.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły