Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

Katalog Członków DAFA
Katalog Członków DAFA 

Powodzenie inwestycji budowlanej zależy w głównej mierze od właściwego doboru partnerów i podwykonawców. Certyfikat DAFA jest potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej firmy, a także wysokiej jakości wykonawstwa i zapewnieniem, że standard dostarczonych i stosowanych materiałów budowlanych jest zgodny z obowiązującymi wymaganiami technicznymi.

Certyfikat DAFA

Korzystanie z usług firmy, mogącej się  poszczycić Certyfikatem DAFA, przynosi wiele dodatkowych korzyści – przede wszystkim inwestor i generalny wykonawca mogą mieć pewność, że wybrali rzetelnych partnerów, którzy zapewnią wysokiej jakości produkty i najwyższy poziom realizacji inwestycji.

Wśród firm, posiadających certyfikat DAFA, znajdziemy wykonawcy dachów płaskich i fasad oraz producentów i dostawców materiałów i urządzeń techniki budowlanej, a także projektantów i rzeczoznawców.
Dlatego przed podjęciem decyzji i dokonaniem wyboru firmy, sprawdź, czy jest ona członkiem stowarzyszenia DAFA. Wykaz firm członkowskich można znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia dafa.com.pl w Katalogu Członków DAFA.

Data utworzenia: 10.08.2017

Więcej na temat:
Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!
5 (100%) 1 głos[ów]


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także