Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7
Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7 

Model Designo R7 to unikalne i funkcjonalne rozwiązanie Roto, które znacznie odbiega od tradycyjnego okna dachowego.

Nowatorskie i funkcjonalne

Podstawową różnicą jest położenie osi obrotu – w przypadku okna Designo R7 została ona umieszczona dokładnie w ¾ wysokości okna, zapewniając w ten sposób dużo wyższy komfort jego obsługi. Otwarte skrzydło okna „nie wchodzi do pomieszczenia”, a tym samym nie zmniejsza wewnętrznej przestrzeni i pozwala na swobodne i bezpieczne poruszanie się w jego pobliżu w pozycji wyprostowanej. Klamka znajduje się u dołu okna, dzięki czemu dostęp do niej jest wygodny, nawet gdy okno dachowe jest wysoko zamontowane.

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Wyjątkowe

Okno dachowe Designo R7 to także lepiej przemyślane rozwiązanie konstrukcyjne – wąskie profile skrzydła i większa powierzchnia szyby dostarczają na poddasze dużą ilość naturalnego światła. System okuć pozwala także na obrót okna o 120 stopni do pozycji do mycia, dzięki której dostęp do szyby zewnętrznej jest bezpieczny i niezwykle łatwy. Bez trudu pozwala ona na utrzymywanie okna w nienagannej czystości.

Ładne i energooszczędne

Okna linii Designo zaprojektowano ze szczególną starannością. Unikalne wzornictwo osiągnięto dzięki ergonomicznemu kształtowi okna oraz wyjątkowemu kolorowi zewnętrznego oblachowania antracyt metallic. Oblachowanie okna nie posiada wkrętów, całość mocowana jest na zatrzaski, co znacznie skraca czas montażu, zapewniając także większą szczelność. Dodatkowo zastosowanie energooszczędnego szklenia Roto blueLine oraz termo-bloku WD (opcja) pozwala na oszczędność energii i zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Data utworzenia: 04.04.2013

Więcej na temat:

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zobacz także