Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe
Zabezpieczenia przeciwśniegowe 

Skuteczną ochronę przed zsuwającym się śniegiem z dachu zapewnią odpowiednio dobrane zabezpieczenia przeciwśniegowe dopasowane do konkretnego rodzaju pokrycia dachowego. Interesującą ofertę w tym zakresie ma Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki.

Kompletny system zabezpieczenia przeciwśniegowego obejmuje nie tylko drabinki, ale również pale przeciwśniegowe lub rury, a także stoper i rozbijacze śniegowe. Elementy, które składają się na zabezpieczenie są dobierane pod kątem konkretnego rodzaju pokrycia dachowego.
Warto podkreślić, że Zakład Blacharsko- Dekarski z Kobyłki oprócz zabezpieczeń przeciwśniegowych oferuje również rynny produkowane w systemie ciągłym. Rynny tego typu nie mają połączeń, a więc eliminowane jest ryzyko wystąpienia nieszczelności. Oprócz tego oferowane są panele dachowe łączone na klasyczny rąbek stojący.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Odpowiedni wybór

Na etapie wyboru poszczególnych elementów zabezpieczenia przeciwśniegowego w pierwszej kolejności należy sprawdzić w jakiej strefie obciążenia śniegiem znajduje się budynek (norma PN-EN 1991-1-3). Dobiera się odpowiednią ilość wsporników w postaci drabinek, pali i rur, tak aby uzyskać skuteczne przeniesienie obciążenia śniegu eliminując ryzyko uszkodzenia zabezpieczeń. Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki oferuje rozwiązania w zakresie zabezpieczeń przeciwśniegowych do dachówki ceramicznej, betonowej, a także blachy na rąbek stojący i blachy.

Trwałość i estetyka

Zabezpieczenia przeciwśniegowe z oferty Zakładu Blacharsko-Dekarski z Kobyłki wykonuje się z aluminium. Ochronę elementów systemu przed działaniem czynników zewnętrznych zapewnia powłoka uzyskana przez malowanie proszkowe. Na etapie doboru powłoki uwzględnia się paletę kolorów RAL.

W ramach podsumowania warto podkreślić, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o bezpieczeństwo użytkowników budynku oraz osób znajdujących się w bezpośrednim jego otoczeniu powinien zadbać właściciel lub zarządca obiektu budowlanego. Ochronę przed zsuwającym się śniegiem z dachu zapewnią systemy zabezpieczeń przeciwśniegowych oferowane przez Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki. Firma ta funkcjonuje już od 1980 r. dbając o najwyższy poziom zadowolenia klienta.

Zapraszamy do współpracy składy dachowe oraz hurtownie.

Zakład Blacharsko-Dekarski
05-230 Kobyłka
ul. 11-go Listopada 3B
tel.: 603 070 400
e-mail: biuro@dachyrynny.com

Data utworzenia: 17.02.2017


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły