Zabezpieczenia przeciwśniegowe do każdego pokrycia dachowego

Zabezpieczenia przeciwśniegowe do każdego pokrycia dachowego
Zabezpieczenia przeciwśniegowe do każdego pokrycia dachowego 

Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki oferuje wysokiej jakości zabezpieczenia przeciwśniegowe, dobierane pod kątem konkretnego pokrycia dachowego. Odpowiednich zabezpieczeń nie może zabraknąć we właściwie wykonanym dachu.

Zgodnie z literą prawa, obowiązek w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom budynków ciąży na właścicielach i zarządcach obiektów budowlanych. Ponadto ważne jest, aby bezpieczeństwo miały również zagwarantowane osoby znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu budynku. Podstawa takiej ochrony to wysokiej jakości zabezpieczenia przeciwśniegowe oferowane przez Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki.

Kompletne zabezpieczenie przeciwśniegowe

Wybór jakiegokolwiek elementu zabezpieczenia przeciwśniegowego należy poprzedzić sprawdzeniem w normie PN-EN 1991-1-3 strefy obciążenia śniegiem konstrukcji budynku. Na kompletne zabezpieczenie przeciwśniegowe składają się drabinki, a także rury lub pale przeciwśniegowe oraz stopery i rozbijacze śniegowe, przy czym poszczególne elementy systemu dobiera się w zależności do rodzaju zastosowanego pokrycia dachowego. Stąd też z oferty Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki wybrać można odpowiednie rozwiązanie do dachówki betonowej lub ceramicznej, blachodachówki czy blachy na rąbek stojący. Trzeba pamiętać o odpowiedniej ilości wsporników, takich jak drabinki, rury lub pale. Ważne jest uzyskanie skutecznego przeniesienia obciążenia śniegu przy jednoczesnym wyeliminowaniu ryzyka uszkodzenia zabezpieczeń. Elementy, które składają się na zabezpieczenie przeciwśniegowe, są wykonane z aluminium. Trwałość elementów zapewnia zewnętrzna powłoka uzyskana w efekcie malowania proszkowego zgodnie z kolorystyką RAL.

Nie tylko zabezpieczenia przeciwśniegowe

Jednak oferta Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki jest znacznie bogatsza. Produkowane są np. rynny w systemie ciągłym, które nie mają połączeń, czyli miejsc, gdzie mogą wystąpić nieszczelności. Warto również zwrócić uwagę na panele dachowe na rąbek stojący o klasycznej formie.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe do każdego pokrycia dachowego

Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki działa nieprzerwanie od 1980 r. Od chwili założenia firmy zarówno jej właściciele, jak i pracownicy stawiają na osiągnięcie najwyższego poziomu zadowolenia klienta. Dobry produkt idzie w parze z możliwością profesjonalnego montażu. Zapraszamy do współpracy składy dachowe oraz hurtownie.

Zakład Blacharsko-Dekarski
05-230 Kobyłka
ul. 11 Listopada 3B
tel.: 603 060 400
tel.: 603 070 400
E-mail: biuro@dachyrynny.com

Data utworzenia: 04.12.2016


Komentarze

  • lisek napisał(a):

    Według mnie zabezpieczenia śniegowe na dachu są konieczne i warto w nie zainwestować.Korzystając z oferty zakładu blacharsko-dekarskiego z Kobyłki w zakresie zabezpieczeń przeciwśniegowych sporo zaoszczędzimy czasu jak i pieniędzy,a otrzymamy produkt wysokiej jakości z certyfikatem.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły