Zabezpieczenia przeciwśniegowe Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki

Zabezpieczenia przeciwśniegowe Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki
Zabezpieczenia przeciwśniegowe Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki 

Obowiązujące przepisy prawa narzucają na właścicieli i zarządców domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów budowlanych obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom tych budynków. Bezpieczeństwo muszą mieć również zagwarantowane osoby, które znajdują się w pobliżu obiektu budowlanego.

Zgodnie z normą PN-EN 1991-1-3 określono m.in. podział kraju na strefy obciążenia konstrukcji budynków śniegiem.
Zakład Blacharsko-Dekarski istnieje na rynku od 1980 r. Najważniejszym celem jest zadowolenie klienta z produktów i usług. Wieloletnie doświadczenie w produkcji dachów i rynien w połączeniu z fachową wiedzą personelu i niezawodnością produktów jest gwarancją sprawnego montażu oraz dachu o najwyższym poziomie jakości. Wszystkie prace montażowe wykonują przeszkolone ekipy dekarzy.

Właściwości zabezpieczeń

Odpowiednie zabezpieczenia przeciwśniegowe można uznać zatem niemal za konieczność. Elementy tego typu z oferty Zakładu Blacharsko-Dekarskiego są wykonane z aluminium i malowane proszkowo zgodnie z kolorystyką RAL. Dobór odpowiedniego rozwiązania zależy od rodzaju pokrycia – blacha na rąbek stojący, blachodachówka, dachówka betonowa, dachówka ceramiczna. Należy podkreślić, że Zakład Blacharsko-Dekarski jest producentem tychże barier.
Biorąc pod uwagę umiejscowienie budynku w strefie śniegowej dobiera się odpowiednią ilość wsporników (drabinek, rur lub pali), co zapewni odpowiednie przeniesienie obciążenia śniegu zapobiegając zniszczeniu zabezpieczeń.

Bogata oferta

Zakład Blacharsko-Dekarski z Kobyłki oferuje również rynny w systemie ciągłym. Nie mają one połączeń, co pozwala na wyeliminowanie nieszczelności.
Warto również zwrócić uwagę na panele dachowe na rąbek stojący. Dzięki swej klasycznej i prostej formie doskonalone prezentują się nie tylko na budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej ale również na obiektach sakralnych i zabytkowych.
Odpowiednie zabezpieczenia zapewniają ochronę przed niekontrolowanym osuwaniem się mas śnieżnych z połaci dachowych. Kluczową rolę odgrywają zatem drabinki, rury lub pale przeciwśniegowe oraz stopery i rozbijacze śniegowe.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki Zabezpieczenia przeciwśniegowe Zakładu Blacharsko-Dekarskiego z Kobyłki

Zapraszamy do współpracy składy dachowe oraz hurtownie

Zakład Blacharsko-Dekarski
05-230 Kobyłka
ul. 11-go Listopada 3B
Tel.: 603-060-400
Tel.: 603-070-400
E-mail: biuro@dachyrynny.com

Data utworzenia: 19.05.2016


dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły