Zawsze odpowiedni młotek Halder w dłoni – od belki wsporczej po rynnę dachową

Młotek miękki SIMPLEX Ø 40 mm z trzonkiem z włókna szklanego i wkładkami z miedzi oraz miękkiego metalu firmy Erwin Halder KG.
Młotek miękki SIMPLEX Ø 40 mm z trzonkiem z włókna szklanego i wkładkami z miedzi oraz miękkiego metalu firmy Erwin Halder KG. 

Niezależnie od tego, czy cieśla podczas budowy więźby dachowej, czy blacharz dachowy do wykonania i montażu części blaszanych – aż po gotowy dach nad głową, wielu rzemieślników wykonuje różne zadania. Łączy ich jedno: aby wykonać dobrą robotę, potrzebują dobrych narzędzi. W firmie Erwin Halder KG można znaleźć odpowiedni młotek – do obróbki drewna i blach.

Elastyczne rozwiązanie do uderzania z SIMPLEX

Blacharze dachowi podczas wykonywania, montażu i konserwacji okapów, blach narożnych i kalenicowych, rynien i okien dachowych potrzebują mniejszych młotków niż na przykład cieśle przy budowie więźby dachowej. Na przykład młotek miękki SIMPLEX oferuje wiele możliwości dzięki swojej ogromnej elastyczności: użytkownicy mogą kompletować sobie dopasowany młotek z ośmiu różnych wkładek o różnych stopniach twardości i średnicach od 30 mm do 140 mm i z trzech materiałów trzonka, z możliwością późniejszych zmian.

Młotek twardy SIMPLEX Ø 100 mm z trzonkiem hikorowym i wkładkami z kompozycji gumy i superplastiku firmy Erwin Halder KG.
Młotek twardy SIMPLEX Ø 100 mm z trzonkiem hikorowym i wkładkami z kompozycji gumy i superplastiku firmy Erwin Halder KG.

Jak to działa?

Kluczem jest sprawdzona zasada SIMPLEX. Wszystkie elementy – trzonek, obudowa i wkładki uderzeniowe – są idealnie do siebie dopasowane i w razie potrzeby można je szybko i łatwo pojedynczo wymieniać.
Sufity, więźby dachowe, wiaty, zadaszenia, okna dachowe, drzwi, schody i kratownice – podczas wykonywania konstrukcji i budowli drewnianych cieśla musi mieć czym mocno uderzyć. Młotki twarde firmy Erwin Halder KG są idealne do ciężkiej pracy z wielką siłą, a także wtedy, gdy potrzebna jest nie tylko „brutalna siła”.
Młotek SIMPLEX zapewnia cieślom dużą elastyczność dzięki różnym wkładkom uderzeniowym. Połączenie kompozycji gumy z superplastikiem – o średnicy 80 mm lub 100 mm – jest idealne do pracy z drewnem i umożliwia delikatną obróbkę tego delikatnego materiału. Dzięki wysokiemu efektowi amortyzującemu czarnych, średnio twardych i odpornych na ścieranie płytek Guko, znacznie zmniejsza się ryzyko pękania drewna. Ponadto praca jest lżejsza. Oprócz prac z drewnem, na przykład ciesielskich, nadają się one również idealnie do prac konserwacyjnych i remontowych

Przedstawiciel handlowy:
Basta Hurt sp. z o. o.
ul. Powstańców Wielkopolskich 55
62-053 Mosina-Drużyna
tel. +48 61 813 25 84
www.bastahurt.pl
hurtownia@bastahurt.pl

Sklep internetowy:
Profitechnik
tel. +48 61 222 21 97
www.profitechnik.pl

Data utworzenia: 07.01.2020


Komentarze

  • dejw napisał(a):

    Mam warsztat i doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednie wyposażenie to podstawa, dlatego zainwestowałem w maszynydodrewna.com ale taki młotek też by mi sie przydał

  • Jacek napisał(a):

    Warto na budowie wykorzystywać dobre sprawdzone narzędzia aby dzięki nim móc bezpiecznie oraz sprawnie wykonywać wszelkie potrzebne prace.Młotek u blacharza jest bardzo ważny i warto korzystać tu z takich dobrych sprawdzonych rozwiązań,a elastyczne rozwiązania z Simplex są na tyle dobre ,że warto je stosować w praktyce.

  • Roman napisał(a):

    O tym jak ważny jest właściwy młotek przekonałem się gdy budowałem rusztowanie pod winorośl. Okazało się, iż to co posiadałem było albo zbyt lekkie albo zbyt ciężkie i właściwy młotek pożyczyłem dopiero od sąsiada. Teraz bogatszy o tą wiedzę mam już zestaw różnych młotków, ale chętnie nabyłbym jeszcze kolejne tak aby praca przy konserwacji domu i ogrodu była przyjemna i bez stresu. Młotki Halder spełniają ten warunek.

dołącz do dyskusji

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Podobne artykuły