Na rynku

100 dekarzy z Certyfikatem Braas!

Już 100 dekarzy z całej Polski może się pochwalić posiadaniem Certyfikatu Braas. To duży sukces nie tylko dla marki Braas, ale również dla rynku budowlanego, na którym jest coraz więcej wykwalifikowanych fachowców.

Program Certyfikacji Dekarzy wprowadzony w ubiegłym roku na polski rynek przez markę Braas, jest odpowiedzią producenta na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu. Już teraz można powiedzieć, że okazał się dużym sukcesem – w ciągu kilku miesięcy certyfikowano zgodnie z planem 100 dekarzy, a chętnych fachowców jest coraz więcej.

Certyfikat Braas – tylko w rękach fachowców!

Dekarz, ubiegający się o Certyfikat Braas musi spełnić kilka warunków ustalonych przez markę Braas, dzięki którym Certyfikat jest wiarygodnym wyznacznikiem jakości dla inwestora.

Przede wszystkim musi ukończyć minimum dwa szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę Monier Braas. Obowiązkowym jest zaliczenie szkolenia „Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonania trudnych detali dachu”. Drugie szkolenie jest wybierane przez dekarza spośród bogatej oferty, w której znajdują się m.in. szkolenia: „Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas”, „System solarny Braas – dobór i montaż części dachowej instalacji” czy szkolenia specjalistyczne – jak wole oko, czy specyfika układania dachówek płaskich oraz karpiówki Opal na wieżach, stożkach i krzywiznach.

Po odbyciu dwóch szkoleń, umiejętności dekarza zostają dodatkowo zweryfikowane przez doradcę technicznego firmy Monier Braas podczas wizyty na budowie. Po spełnieniu tych warunków dekarz otrzymuje Certyfikat oraz Kartę Certyfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu. Dokument ma ważność dwa lata – z możliwością przedłużenia na kolejne trzy po ukończeniu kolejnego szkolenia technicznego ze zintegrowanego systemu dachowego Braas.

Dekarz biorący udział w Programie zobowiązuje się wykonywać pokrycia dachowe zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi oraz obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami, a dzięki zdobytemu Certyfikatowi może liczyć na szczególne wsparcie firmy Monier Braas, m.in. na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych.

Certyfikat kartą przetargową w walce o Inwestora!

Zdobycie przez dekarza Certyfikatu jest potwierdzeniem umiejętności, które zostały zweryfikowane przez doradców technicznych Braas. Dzięki temu, Certyfikat może być silnym argumentem w walce o pozyskanie klienta. Dodatkowym wsparciem jest promocja certyfikowanych dekarzy na portalu www.superdekarz.pl oraz na stronie www.braas.pl.

Chcesz zdobyć Certyfikat Braas?

1. Zarejestruj się w programie SUPERDEKARZ poprzez portal superdekarz.pl
2. Poprzez wypełnienie formularza na stronie www.braas.pl zapisz się na dwa szkolenia specjalistyczne (w tym obowiązkowo szkolenie „Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonania trudnych detali dachu”).
v 3. Ukończ szkolenia.
4. Poddaj wykonany przez siebie dach weryfikacji doradcy technicznego.
5. Odbierz Certyfikat podczas spotkania z koordynatorem programu Certyfikacji.

Pamiętaj!
Od momentu zarejestrowania się w programie SUPERDEKARZ oraz zapisania się na szkolenie specjalistyczne będziesz w bezpiecznych rękach przedstawicieli firmy Monier Braas, którzy odpowiedzą na Twoje pytania oraz przeprowadzą przez ścieżkę certyfikacji.

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 29 kwietnia, 2014

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły