Na rynku

2 lata na rynku! DACH HOLDING nabiera rozpędu!

W pierwszej dekadzie października w Radziejowicach odbyła się zamknięta konferencja handlowa właścicieli hurtowni dachowych – akcjonariuszy spółki i jednocześnie Rekomendowanych Dostawców Dach Holding. Spotkanie było okazją do podsumowania roku działalności spółki i wręczenia pierwszych w historii Orłów Dach Holding.

„Umiejętność komunikowania się, stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który gotów jestem płacić więcej, niż za jakikolwiek inny” – powiedział sam John D. Rockefeller. Jego słowa tylko potwierdzają wartość, jaką jest spotkanie umożliwiające wymianę myśli, wiedzy i doświadczenia. W przypadku spółki Dach Holding potencjał dla takiego wzajemnego wsparcia jest ogromny. Po drugim roku działalności należy do niej ponad 50 hurtowni, a ich właściciele wzięli udział w zamkniętym spotkaniu.

2 lata na rynku! DACH HOLDING nabiera rozpędu!
2 lata na rynku! DACH HOLDING nabiera rozpędu!
2 lata na rynku! DACH HOLDING nabiera rozpędu!

Okazja do niego pojawiła się w dniach 9-10 października 2021 r., kiedy to spółka Dach Holding przygotowała dla swoich akcjonariuszy spotkanie o charakterze konferencyjno-integracyjnym. Był to czas na dzielenie się wiedzą, biznesowe rozmowy i nawiązywanie kontaktów, a także zasłużony, a przy tym bardzo przyjemny relaks.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele firm BMI Braas, Budmat, Roto, Wienerberger, Blach Profil 2, Velux, MDM, B.Pro, Fakro oraz Milwaukee GP Systems.

Podczas Gali Wieczornej nowym akcjonariuszom spółki wręczone zostały certyfikaty akcji, rozdano także prestiżowe certyfikaty rekomendowanych dostawców Dach Holding oraz uhonorowano laureatów pierwszej w historii spółki nagrody ORŁY DACH HOLDING, przeznaczonej dla najprężniej działających hurtowni dachowych.

2 lata na rynku! DACH HOLDING nabiera rozpędu!

STATUETKI ORŁY DACH HOLDING 2021 OTRZYMALI:

  • za pierwsze miejsce – Kronoplast Kronos II Bartłomiej Januszka
  • za drugie miejsce – Rolbud Dach Krzysztof Zbozień
  • za trzecie miejsce – Dach–Pol Bartłomiej Wójcicki i Krzysztof Olko
  • za czwarte miejsce – Dachy Okna Elewacje Ostrołęka Szmigiel Mariusz Szmigiel
  • za piąte miejsce – EkoDach – Centrum Pokryć Dachowych Rafał Kalinowski.

WSPÓŁPRACA SIĘ OPŁACA! WWW.DACHHOLDING.COM


Data publikacji: 12 lutego, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły