Na rynku

2019 – V edycja kampanii “Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!”

Rusza V edycja kampanii “Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!” Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym i oczywistym nie jest łatwa. W DAFA wierzymy, że warto inwestować w jakość bo pamięta się ją dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać ! Oferując wysokiej jakości produkty i realizując inwestycje na najwyższym poziomie firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych.

Stowarzyszenie nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru.

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, zielone i fasady.

Jeżeli jesteś inwestorem lub generalnym wykonawcą, planujesz budowę, masz projekt i chcesz zaoszczędzić żmudne poszukiwania partnerów i podwykonawców – sprawdź Katalog Członków DAFA – bazę godnych zaufania firm, dostępną na www.dafa.com.pl.

5/5 - (7 votes)

Data publikacji: 17 lutego, 2019

Autor:

5/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. pospieszny
    piątek, 5 kwietnia, 2019

    Niewątpliwie kampanie promujące firmy wykonawcze i nadające im certyfikaty jakości są strzałem w dziesiątkę. Przyznany firmie certyfikat i przyjęcie jej w szeregi organizacji certyfikującej jest potwierdzeniem wysokiej jakości robót przez nią wykonywanych. Warto więc przed wyborem wykonawcy sięgnąć do katalogu firm organizacji certyfikującej.

Podobne artykuły