Blog

3 powody, dla których Equipter RB4000 jest produkowany w Ameryce

rb4000 driving

Equipter RB4000 i reszta naszych produktów są produkowane w samym sercu Kraju Amiszów w hrabstwie Lancaster w stanie Pensylwania.

Dlaczego?

W Equipter cenimy jakość ponad Ilość. Innowacje, relacje i doskonałość to podstawowe wartości, które pomagają nam najlepiej służyć naszej społeczności, naszym klientom i sobie nawzajem. A te wartości są bezcenne.

Te wartości napędzają nas, aby zapewnić Państwu Amerykański podnośnik materiału wywrotowego, w przeciwieństwie do innych urządzeń w przemyśle pracy ręcznej. Oto jak to osiągniemy.

1. Tworzymy więcej miejsc pracy dla naszej społeczności.

DSC09279-600x400-9801ebf

W Equipter zdajemy sobie sprawę, że dobra praca pomaga utrzymać silne społeczności. Dlatego staramy się zapewnić miejsca pracy tym, którzy ich potrzebują. 

Hrabstwo Lancaster jest zróżnicowaną i rozwijającą się społecznością w Południowej Pensylwanii. Z Lancaster city zaledwie 15 minut drogi i Amish country wokół nas, oferujemy różne stanowiska, aby dopasować się do potrzeb każdego z naszych pracowników. Zawsze chętnie przyjrzymy się rekrutacji innych, którzy potrzebują pracy!

Siedziba w USA pomaga zarówno w naszej społeczności, jak i w całym kraju.  

2. Wspieramy lokalne firmy.

Produkcja sprzętu w Stanach Zjednoczonych daje nam możliwość wspierania innych lokalnych firm. Duża część firm, od których kupujemy materiały, działa właśnie tutaj w hrabstwie Lancaster.

Na przykład części hydrauliczne do wszystkich naszych urządzeń są zamawiane w firmie Beiler Hydraulics, znajdującej się mniej niż dwie mile od naszego zakładu. Benco, blisko 20 minut od naszego sklepu, dostarcza również materiały niezbędne do naszego sprzętu. 

Współpraca z lokalnymi firmami jest jednym ze sposobów, w jaki staramy się wprowadzać wysokiej jakości produkty i relacje w naszej działalności. Pozwala nam to utrzymywać bliskie relacje z firmami, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju sprzętu i daje nam pewność, że możemy na nich polegać. 

Pozyskiwanie Części do urządzenia lokalnie pozwala nam budować solidne relacje z naszymi dostawcami, aby utrzymać bezproblemowy proces produkcji i dostarczyć naszym klientom ich produkt w odpowiednim czasie.

3. Zarządzamy kontrolą jakości.

control panel rb4000

W Equipter utrzymujemy bliskie relacje z każdym dostawcą, z którym współpracujemy, aby zapewnić produkcję naszych urządzeń z najwyższej jakości materiałów.

Komponenty, z których korzystamy, wybieramy nie po tym, jak tanio możemy je zdobyć, ale po tym, jak dobrze pasują do niezbędnej aplikacji. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości, niezawodnego, uniwersalnego sprzętu o znacznie niskich przestojach, co pokazuje, że wiele z naszych wczesnych modeli 2000 jest nadal używanych w miejscach pracy. 

Potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu, który pomoże Ci stać się bardziej wydajnym, uzyskać więcej miejsc pracy i zwiększyć zyski? Uzyskaj więcej informacji na temat naszego najpopularniejszego produktu, Equipter RB4000, tutaj lub kliknij poniżej, aby rozpocząć budowę Eteraz żartuj.

Build + Buy

 

Dowiedz się więcej o historii Equipter, LLC.

 


Data publikacji: 5 listopada, 2021

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły