Blog

4 narzędzia do odrywania dachów, aby szybciej wykonać pracę

Istnieje szeroki wachlarz narzędzi i sprzętu dachowego dostępne dla dekarzy, takich jak ty do wykorzystania w każdej części pracy. Od oprogramowania do zarządzania kontaktami i harmonogramem, przez małe narzędzia ręczne po większe innowacyjne urządzenia, każdy z nich odgrywa istotną rolę w wydajnym procesie dekarskim.

Które narzędzia są odpowiednie dla twojej załogi?

Więc, które narzędzia pomogą ci uzyskać tear-off część pracy wykonywanej szybciej?

1. Łopaty zrywalne

tear off shovels

Łopaty Tear-off są jednym z kluczowych elementów w swoim arsenale narzędzi dachowych. Odpowiednia łopata nie tylko zwiększa wydajność załogi, ale także zmniejsza fizyczny nacisk na załogi dachowe, dzięki czemu nie są wyczerpani czasem, w którym zrywanie jest kompletne.

Inwestowanie w odpowiednie łopaty do odrywania dla Ciebie i Twojej załogi nie jest tak proste, jak zakup najtańszych w lokalnym sklepie z zaopatrzeniem. Jest to proces z wieloma różnymi zmiennymi do rozważenia. Oto kilka z nich:

  • Waga
    Wzmocnione narzędzia zrywane z włókna szklanego są lekkie i trwałe. Lekkie łopaty są łatwiejsze dla mięśni ramion i pleców członków załogi.
  • Zęby łopaty
    Różne narzędzia do odrywania często mają różne zęby łopaty. Niektóre narzędzia mają zęby z przodu iz tyłu, a niektóre narzędzia mają wiele warstw zębów, aby skuteczniej walczyć z gwoździami i półpasiec asfaltowy. 
  • Rozmiar
    Inwestowanie w łopaty o odpowiednich rozmiarach dla członków załogi pomoże im szybciej osiągnąć lepsze wyniki. Wtedy nie będą się bawić z uchwytami, które są zbyt wysokie lub zbyt krótkie, aby umożliwić im wydajną pracę. Rozsądnie jest również mieć małe rozmiary dostępne dla ciasnych przestrzeni. 

Pamiętaj, że każda osoba w Twojej załodze może mieć swoje preferencje. Proszenie o ich wkład–i faktycznie uwzględnienie–pomoże członkom załogi poczuć się bardziej cenionym.

Co jeszcze trzeba zrobić, aby wybrać łopaty zrywane dla Ciebie i Twoich załóg? Spójrz na ten dogłębny Przewodnik equipter skompilowany, który zawiera również pięć najpopularniejszych w branży narzędzi do odrywania. Kliknij przycisk poniżej, aby pobrać przewodnik za darmo.

Download Guide

2. Pręty Pry

roofing pry bar

Marzeniem każdego dekarza jest nie pozostawiać gwoździ, ale nie zawsze jest to możliwe przy użyciu samej łopaty. Pręty Pry, zwane również łomy, są przydatne do wyciągania gwoździ, które nie wyszły z gontów podczas zrywania. Doskonale nadają się również do poluzowania poszycia dachu podczas wymiany.

Jeśli nie zrywasz całego dachu, standardowy pry bar jest idealny do zrywania pojedynczych gontów podczas naprawy nieszczelności w dachu klienta. Przy tak wielu funkcjach posiadanie pry bar w Torbie Narzędziowej jest niezbędne.

Nie wiesz, od którego pry bar zacząć? Sprawdź te opinie pry bar.

3. Młoty Pazurowe

/ hubfs / pokrycia dachowe%20thrive.png?/ width=600 & name = 200% / png “alt=” pokrycia dachowe “width = “600”/ >

Pręty Pry nie zawsze są idealne do usuwania gwoździ i zszywek w wąskich przestrzeniach. Młoty pazurowe przydają się do tej potrzeby i oczywiście do podstawowych potrzeb młotkowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o wjechanie w ten irytujący gwóźdź, czy podważenie upartej zszywki z tarasu, młoty przydają się do wielu małych zadań.

Zapoznaj się z konkretnymi niezbędnymi narzędziami ręcznymi, z którymi regularnie współpracują inni dekarze. 

4. Przyczepy samojezdne wywrotki

equipter rb4000 and equipter rb2000

Jako dekarz, jednymi z najważniejszych narzędzi, w które możesz zainwestować dla swojej firmy i załóg, są samojezdne przyczepy wywrotkowe firmy Equipter. Dzięki podnoszeniu RB4000 do 12 stóp, a mniejsze jednostki–rb2500 i Rb2000–dochodzące do 7 stóp, przyczepy zrzutowe Equipter z łatwością chwytają gruz dachowy na linii dachu.

Po napełnieniu kontenera naczepy wystarczy jeden członek załogi, aby przewieźć go do śmietnika na miejscu, aby zrzucić gruzy. Te innowacyjne przyczepy, które są lekkie dzięki szerokim oponom, pozostawiają place I krajobrazy Twoich klientów bez kolein i uszkodzeń. Zmniejszają również koszty pracy naziemnej, zastępują narzędzia takie jak taczki i zwiększają ogólną wydajność miejsca pracy.

Rozważ materiały dachowe, które usuwasz.

Ważne jest, aby używać odpowiednich narzędzi w zależności od rodzaju usuwanego pokrycia dachowego. Podczas gdy niektóre narzędzia są bardziej skuteczne w usuwaniu gontów asfaltowych, istnieją inne, które lepiej usuwają łupek lub dachówki z gliny.

Ten artykuł zawiera tylko kilka z wielu przydatnych narzędzi do odrywania dachów do instalowania dachów we właściwy sposób. Nie zapomnijcie też pobrać bezpłatnej kopii podręcznika equipter ‘ s tear-off shovel guide. 


Data publikacji: 1 listopada, 2021

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły