Ubrania robocze

6141/6143 krótkie spodnie elastyczne Snickers Workwear

Profesjonalistom, którzy podczas pracy latem na dachu gotują się w swoich długich spodniach, marka Snickers Workwear oferuje 2 modele swoich najnowszych szortów roboczych Stretch AllroundWork. Obie wersje sprawdzą się doskonale podczas prac w wysokich temperaturach.

Spodnie krótkie występują w dwóch wersjach: 6141 Stretch AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie) oraz 6143 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych). Dostępne są w 11 rozmiarach standardowych – przeznaczone są dla osób mających w pasie od 76 cm do 128 cm.
Oba modele posiadają te same cechy jak ich wersje długie:

 • dopasowany krój nadający użytkownikowi nowoczesny wygląd, wykorzystujący materiały elastyczne dwu- lub czterokierunkowo, które bardziej opinają ciało i jednocześnie znakomicie odzwierciedlają ruchy nóg,
 • wzmocnienia kluczowych obszarów, narażonych na otarcia, z materiału Cordura® odpornego na ścieranie, które zwiększają wytrzymałość spodni,
 • dodatkowe przeszycia (tzw. rygle) w miejscach łączeń poszczególnych elementów spodni, gdzie istnieje ryzyko ich naciągnięcia i rozerwania,
 • oraz elastyczny klin w kroku eliminujący ryzyko rozerwania spodni na tylnym szwie.

Funkcjonalność produktów zwiększają optymalnie rozmieszczone kieszenie, w tym kieszeń z mocowaniem na nóż rzemieślniczy i pojemna kieszeń cargo oraz mocowania na narzędzia. Spodnie występują w 4 kolorach.
Osobom, które wolą luźniejszy, bardziej regularny krój, szwedzki producent proponuje spodnie krótkie z linii FlexiWork (uszyte z tkaniny odpornej na rozerwanie), LiteWork (wykonane z materiału szybkoschnącego), RuffWork (przeznaczone do najcięższych prac) lub model uszyty z bardzo wytrzymałej tkaniny Canvas+.

Więcej informacji o produktach Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.9/5 - (12 votes)

Data publikacji: 4 listopada, 2019

Autor:

4.9/5 - (12 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Marek
  piątek, 8 listopada, 2019

  Kolejna oferta odzieży roboczej której elementem są krótkie spodnie Snickers Workwear. Ja chętnie z takich spodni korzystam w upalne dni. Wytrzymały materiał oraz szwy, ergonomiczny kształt, liczne różnorodne kieszenie oraz wybór kolorystyki oraz wzmocnienia w newralgicznych miejsach to argumenty nie do pogardzenia. Chyba sobie takie kupię na przyszły sezon.

 2. Zenon
  sobota, 6 czerwca, 2020

  Robi się coraz cieplej i krótkie spodnie staną się niezbędne. Poprzednie niestety uległy już zniszczeniu i wygląda na to, iż skorzystam z oferty f-my Snickers Workwear. Wytrzymały materiał, mocne szwy, mnóstwo kieszeni, odpowiedni kształt i elastyczność – wszystko to brzmi zachęcająco co z razem z estetyką wyglądu chyba przeważy na ich korzyść. Warto mieć spodnie wygodne i pewne.

Podobne artykuły