Ubrania robocze

Zmień spodnie na letnie! 6208/6108 – nowe spodnie LiteWork od Snickers Workwear

Intensywne słońce. Dach nagrzany jak piekarnik. Spocone nogi, podobnie jak cała reszta ciała. Każdy ruch wywołuje wyjątkowo irytujące poczucie lepkości. Wieczny kłopot z odklejaniem nogawek od ud podczas wejścia na drabinę. Materiał nasiąka potem i na koniec dnia w samochodzie, w drodze do domu, atmosfera nie pachnie fiołkami. Marka Snickers Workwear ma propozycje na te typowe letnie problemy. W asortymencie pojawiły się nowe spodnie robocze długie i krótkie linii LiteWork, dedykowane do prac w wysokich temperaturach.

Spodnie długie 6208.

Spodnie uzupełniły asortyment kolekcji Lite-Work, która ma zapewnić poczucie schłodzenia i świeżości podczas pracy w gorące dni.
W nowych spodniach długich 6208 oraz krótkich 6108 wykorzystano bardzo lekki, ale mocny materiał poliamidowy z 16% dodatkiem elastanu. W efekcie jest on bardzo miękki oraz 4-stronnie rozciągliwy, co pozwala na uzyskanie wyjątkowego poczucia wygody podczas ruchu. Prócz elastyczności, jego kluczową cechą jest szybkie schnięcie – tkanina umożliwia zarówno szybkie odprowadzenie potu z powierzchni skóry i jego odparowanie, jak i szybkie wysychanie po praniu.
Do najważniejszych elementów spodni wpływających na ich wytrzymałość oraz komfort pracy należą: profilowane nogawki (6208) ułatwiające poruszanie, wzmocnienia kluczowych obszarów materiałem Cordura® odpornym na ścieranie oraz elastyczny klin w kroku eliminujący ryzyko rozerwania spodni na tylnym szwie. Funkcjonalność produktów zwiększają optymalnie rozmieszczone kieszenie, miejsce na nóż oraz obustronne mocowania na narzędzia przy pasie. Zwiększone bezpieczeństwo w warunkach ograniczonej widzialności zapewniają elementy odblaskowe umieszczone z tyłu.

Spodnie długie w połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear spełniają wymagania certyfikowanej ochrony kolan – normy EN14404. Dzięki systemowi pozycjonowania nakolanników KneeGuard, pozwalają na zapewnienie optymalnej ochrony rzepek.
Oba modele posiadają nową funkcjonalność, wcześniej niespotykaną w spodniach Snickers Workwear, w postaci odłączalnych worków kieszeniowych. Zapinane na suwak oraz dodatkowo zabezpieczone zatrzaskami, pozwalają na dostosowanie spodni do konkretnych wymogów miejsca pracy.

Spodnie długie 6208 dostępne są w 41 rozmiarach standardowych, dopasowanych do 5 typów sylwetek; od bardzo niskich, do bardzo wysokich. Szorty 6108 występują w 11 rozmiarach. Obie wersje posiadają nowoczesny, dopasowany krój, co dodatkowo wyróżnia je spośród dostępnych na rynku spodni letnich. Pozwala to bowiem uzyskać bardzo nowoczesny wygląd, dzięki któremu pracownicy firmy będą się lepiej wyróżniali względem konkurencji. Dostępne są w 3 kolorach: czarnym, stalowym i granatowym.

Snickers Workwear oferuje spodnie robocze w 5 liniach produktowych (RuffWork, FlexiWork, AllroundWork, LiteWork oraz ProtecWork).

Więcej informacji o odzieży Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.8/5 - (31 votes)

Data publikacji: 18 sierpnia, 2020

Autor:

4.8/5 - (31 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    wtorek, 18 sierpnia, 2020

    opcja ubrania roboczego na lato powinna być. klucz sukcesu to odpowiedni materiał który będzie mocny i przewiewny. wszelkie dodatki zwiększają funkcjonalność. marka Snickers to całkiem dobra opcja na lato.

  2. kosa
    środa, 19 sierpnia, 2020

    Zawsze chętnie kupuję specjalistyczne spodnie dedykowane dla konkretnej grupy zawodowej.Letnie spodnie LiteWork są takimi spodniami po które fachowcy zawsze chętnie sięgną.

Podobne artykuły