Szkolenia

Akademia Ciesielska Festool – szkolenia oparte na wieloletnich doświadczeniach i praktyce

Akademia Ciesielska Festool – szkolenia oparte na wieloletnich doświadczeniach i praktyce

Już od 90 lat nasza firma oferuje fachowcom narzędzia, które usprawniają i unowocześniają codzienną pracę. Bogate doświadczenie, znajomość tematyki oraz ciągłe badania nad innowacyjną technologią wpływają na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Sukces, jaki osiągnęliśmy na rynku, jest odzwierciedleniem naszej wiedzy i właśnie tą wiedzą chcielibyśmy się podzielić również z Państwem.


Doskonała znajomość naszych narzędzi i optymalizacji procesów produkcyjnych pozwoli na zwiększenie Państwa konkurencyjności na rynku oraz podniesie jakość oferowanych produktów i usług. Dlatego stworzyliśmy projekt skierowany do początkujących adeptów rzemiosła ciesielskiego, jak również fachowców z wieloletnim stażem, którego celem jest praktyczne szkolenie z tradycyjnych i nowoczesnych technik ciesielskich.

Akademia Ciesielska Festool – szkolenia oparte na wieloletnich doświadczeniach i praktyce

Akademia Ciesielska

Akademia Ciesielska to efekt naszej wieloletniej współpracy z firmą Dietrich’s Polska – dostawcą programu do projektowania konstrukcji drewnianych. Program świetnie nadaje się do szybkiego projektowania zarówno więźby dachowej, jak i obiektów małej architektury ogrodowej, np. altan czy wiat. Dietrich’s 3D CAD/CAM umożliwia pracę na profesjonalnie przygotowanej dokumentacji wykonawczej. Dwudniowe spotkania składają się z zajęć teoretycznych z zakresu czytania dokumentacji technicznej i zasad bezpieczeństwa pracy oraz z zajęć praktycznych z zakresu trasowania elementów więźby za pomocą kątomierza ciesielskiego i ich wycięcia przy użyciu elektronarzędzi.
Dzięki takim szkoleniom nie tylko poszerzamy wiedzę naszych użytkowników, ale i umożliwiamy im wymianę zawodowych doświadczeń. Sami również poznajemy wyzwania branży ciesielskiej, by móc potem spełnić ich oczekiwania poprzez produkcję profesjonalnych elektronarzędzi Festool.

Akademia Ciesielska Festool – szkolenia oparte na wieloletnich doświadczeniach i praktyce

Szkoła Drzewna

Doradca techniczny Festool Radosław Ostałowski
W ramach tego projektu współpracujemy także z zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Garbatce Letnisko, gdzie odbywają się zajęcia. Szkoła Drzewna w Garbatce pod okiem wykwalifikowanych specjalistów kształci młodych ludzi między innymi w zakresie stolarstwa i ciesielstwa, co bardzo sprzyja inicjatywie szkoleń ciesielskich. Dodatkowym atutem Akademii Ciesielskiej są trenerzy Festool, którzy dzięki wieloletnim doświadczeniom pracy w terenie szybko reagują na Państwa potrzeby oraz dostosowują tematykę i tempo zajęć do uczestników. Trener, doradca techniczny Festool Radosław Ostałowski zapytany o korzyści z takich szkoleń odpowiada: Szkolenia są doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji, co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy, jak i jej pracownika. Firma uczestnicząca w szkoleniach idzie z postępem, liczy się na rynku i jest godnym przeciwnikiem dla konkurencji. Uczestnictwo w szkoleniach może zaowocować zwiększonymi zyskami w firmie oraz zwiększeniem obszarów działalności, a także pozyskaniem nowych klientów. Wykwalifikowany pracownik, umiejętnie wykorzystując zdobytą wiedzę, skutecznie wprowadza nowości technologiczne oraz usprawnia wydajność w pracy. Dzieląc się zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami, zachęca do indywidualnego rozwoju.

Akademia Ciesielska Festool – szkolenia oparte na wieloletnich doświadczeniach i praktyce

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszej Akademii Ciesielskiej Festool.

Terminy szkoleń:
• 07-08 grudnia 2016
• 11-12 stycznia 2017
• 22-23 lutego 2017
Lokalizacja szkoleń:
Technikum Leśne w Garbatce-Letnisko
ul. Hanki Lewandowicz 4
26-930 Garbatka-Letnisko
Zapisy: m.gasior@dietrichs.com

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 25 listopada, 2016

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły