Szkolenia

Akademia Mistrzów BP2®

Obserwacja rynku pokryć dachowych wskazuje, że to wybór właściwego rozwiązania decyduje o sukcesie całej realizacji. Aby oferowane przez producentów rozwiązania i produkty odpowiadały realnym wymogom rynku, konieczne jest wsłuchanie się w potrzeby wykonawców. W tym celu firma BLACHPROFIL 2® powołała do życia Akademię Mistrzów.


Ostatnie spotkanie w Akademii Mistrzów Blachprofil

Akademia Mistrzów BP2® to cykl spotkań z dekarzami, umożliwiający wymianę doświadczeń, poznawanie nowych technologii i wspólne poszukiwanie najlepszych rozwiązań w dekarskim fachu. Zasadniczymi ideami Akademii są wymiana wiedzy oraz rozpoznawanie potrzeb i problemów wykonawców u źródła. Wszystko po to, aby móc dostarczyć im najodpowiedniejsze i najlepiej dopracowane produkty, które sprawdzą się w każdych warunkach. Spotkania obejmują panele dyskusyjne, praktyczne pokazy rozwiązań montażowych i prezentacje najnowszych produktów i technologii. W Akademii uczestniczą nie tylko specjaliści z firmy BLACHPROFIL 2®, lecz także niezależni eksperci, konsultanci i reprezentanci dostawców materiału wsadowego.
Akademia Mistrzów BP2
Akademia Mistrzów BP2® rezyduje w Dąbrowie Górniczej. Tuż obok zakładu produkcyjnego BP2 przystosowano specjalnie do celów prezentacyjnych budynek gdzie odbywają się wykłady i panele dyskusyjne. Spotkania obejmują także zapoznawanie się z technologiami i procesem powstawania produktów w halach produkcyjnych BP2.
Akademia Mistrzów BP2
Ambasadorem Akademii Mistrzów został najlepszy skoczek wśród dekarzy, a zarazem najlepszy dekarz wśród skoczków – Adam Małysz. Współpraca BP2 i wielkiego mistrza sportu jest nieprzypadkowa. Adam Małysz posiada wykształcenie oraz praktykę dekarską, a wiedza o pokryciach dachowych pozwala mu weryfikować standardy produktów i rozwiązań. Dopiero po odwiedzeniu zakładów produkcyjnych BLACHPROFIL 2® i upewnieniu się, że będzie reprezentował sprawdzone i najwyższej jakości produkty, podjął ostateczną decyzję o długofalowej współpracy. Odtąd Adam Małysz aktywnie uczestniczy w każdym spotkaniu Akademii.
Akademia Mistrzów BP2 z Adam Małysz
Jak wyglądają spotkania Akademii w praktyce, można zobaczyć na oficjalnym kanale You Tube BLACHPROFIL 2®.

Blachprofil2® logo
Akademia Mistrzów BP2® logo
Aby wziąć udział w kolejnym spotkaniu Akademii Mistrzów BP2, wystarczy się zarejestrować na stronie: www.am.bp2.pl

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 27 czerwca, 2017

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły