Szkolenia

Akademia VELUX

Od połowy stycznia firma VELUX przeprowadziła kolejną ogólnopolską edycję ,,Akademii Velux”.   Po raz trzeci uczestnicy wzięli udział w cyklu szkoleń dla dekarzy i sprzedawców. 59 spotkań w 19 miastach różnych stron Polski były okazją uczestnictwa  w profesjonalnych szkoleniach produktowych, sprzedażowych i marketingowych. Kurs odbył się w ciągu trzech miesięcy, a  liczba  uczestników  wyniosła  około  3000  osób.

,,Akademia VELUX” już samą nazwą wskazuje jej główny cel – kształcenie i doskonalenie umiejętności uczestników. Całodniowe spotkania podnosiły kwalifikacje firm dekarskich i handlowych. Były też okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń czy wizji dotyczących kierunków rozwoju biznesu na rynku materiałów budowlanych przeznaczonych do poddasza.

Szkolenia te są szansą rozwoju zawodowego dla dekarzy i sprzedawców. Wzbogacenie wiedzy na temat rynkowych trendów i nowości zapewnia przewagę na rynku dekarskim. Prezentacja oferty produktów oraz sposobów ich montażu były kolejnym punktem szkoleń. W trakcie trwania Akademii, uczestnicy poznali również premierowe pokazy produktów nadchodzących sezonów. Uczestnicy mieli też okazję poznać zasady instalacji produktów VELUX i ich właściwości, zarówno w teorii jak i praktyce.

Tematyka szkoleń poruszyła zagadnienia okien połaciowych obrotowych, uchylnoobrotowych, okien elektrycznych, kolankowych oraz okien do dachów płaskich, a także produktów komplementarnych do okien VELUX (np. rolet zewnętrznych i wewnętrznych). Kursy przeprowadzili doświadczeni, wykwalifikowani doradcy techniczni. Wykłady i część teoretyczną urozmaicono również o elementy rywalizacji. Uczestnicy podzieleni na zespoły zmierzyli się w tematycznych konkurencjach, walcząc o nagrodę.

Akademia VELUX

Akademia jest okazją do znacznego podniesieni kwalifikacji. Prowadzący dokładają wszelkich starań by uczestnicy wynieśli wiedzę przydatną w codziennej pracy dekarskiej. Również doradcy czy handlowcy mają okazję uaktualnić swoją wiedzę na temat rozwiązań dostępnych na rynku i z na żywo przyjrzeć się wszystkim detalom technicznym. Dla organizatorów jest to zaś szansa poznania lepiej swoich klientów – ich opinii na temat rynku, oczekiwań i potrzeb w ich codziennej pracy. To pozwala stworzyć rozwiązania w odpowiedzi na ich potrzeby – podsumowuje Jakub Bogacz, Dyrektor Marketingu w firmie VELUX.
Spotkania Akademii VELUX po raz kolejny miały miejsce w 19 lokalizacjach w całej Polsce i trwały do końca marca.
Różnorodność terminów i lokalizacji umożliwiła udział jak najszerszemu gronu uczestników.
Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mieli szansy wziąć w tegorocznej edycji, zachęcamy do udziału w kolejnych. Udział jest bezpłatny, wymaga tylko uprzedniej rejestracji na stronie akademia.velux.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Po ukończeniu kursu, uczestnicy otrzymują dyplom oraz prezent niespodziankę od organizatorów.

www.akademia.velux.pl

4.9/5 - (45 votes)

Data publikacji: 30 marca, 2019

Autor:

4.9/5 - (45 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Roba
    niedziela, 31 marca, 2019

    Takie akademie to świetny pomysł. Dokształcanie się to podstawa w każdej pracy, a w budownictwie jest to niezbędne. Super, że akademia przyciągnęła tylu zainteresowanych.

  2. kos
    czwartek, 4 kwietnia, 2019

    Warto dbać o rozwój i podnoszenie kwalifikacji,a Akademia Velux zapewnia doskonalenie się i poznawanie nowych technik dekarskich.Szkoda,że nie miałem możliwości wzięcia udziału w tego typu szkoleniu organizowanym przez firmę Velux.Mam nadzieję,że Akademia będzie kontynuowana w przyszłych latach i w tedy z pewnością wezmę czynny udział w szkoleniu.

Podobne artykuły