Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe firmy Toolco

Akcesoria dachowe firmy Toolco

Oferta firmy Toolco obejmuje m.in. akcesoria dachowe dobierane pod kątem konkretnego pokrycia dachowego, począwszy od dachówek betonowych i ceramicznych, poprzez gonty, kończąc na rozwiązaniach do dachów pokrytych blachą łącznie z miedzią.

Akcesoria kalenicy

Taśma kalenicowa

Taśma kalenicowa

Specjalne akcesoria oferowane są pod kątem montażu na kalenicy głównej oraz na kalenicach narożnych. Zapewniają one prawidłowy odbiór i odprowadzanie wilgoci. Poszczególne produkty wykonuje się z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV, co zapewnia wieloletnie użytkowanie.
W zakresie akcesoriów kalenicy należy zwrócić uwagę na taśmę kalenicową o pełnym aluminium Micro-Vent, która wentyluje i uszczelnia obszar kalenicy oraz grzbiety dachów skośnych. Oprócz tego dostępna jest taśma kalenicowa Geo-Vent oraz Tech-Vent.
Z oferty firmy Toolco wybrać można również wywietrzniki kalenicowe ze szczotką PCW i wsporniki łaty kalenicowej (typ BL, GW). Ciekawe rozwiązanie stanowią zakończenia gąsiora wykonane z aluminium lub PCW.

Akcesoria kominowe

Taśma kominowa

Taśma kominowa

Komin, jak i przełomy dachowe, stanowią punkty wymagające profesjonalnego uszczelnienia. Wysokogatunkowe elastyczne produkty o rozwiązaniu innowacyjnym, wykonane z najwyższej jakości surowców odpornych na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, umożliwiają długotrwałe i szczelne połączenie nawet w najbardziej newralgicznych, wymagających punktach.

Wspornik łaty kalenicowej typ BL

Wspornik łaty kalenicowej typ BL

Akcesoria kominowe z oferty firmy Toolco to przede wszystkim taśmy kominowe Formaflex, Uniflex, taśmy kominowe Aluform 3D oraz taśmy kominowe Aluform Classic. Warto również wspomnieć o listwach kominowych.

Kosz dachowy

Kosz dachowy

Kosz dachowy

W zakresie kosza dachowego firma Toolco oferuje kosze dachowe tłoczone podłużnie oraz kosze dachowe tłoczone poprzecznie. Oprócz tego można wybrać klamry do mocowania kosza dachowego, taśmy samorozprężne Elastic oraz uszczelki klinowe: Standard, Protective, Filtren, Universal PU. Akcesoria do koszy dachowych zapewniają prawidłowe uszczelnienie styku dwóch połaci dachowych. Elementy tego typu pełnią funkcję prawidłowego odbioru i odprowadzenia wody opadowej, zapewniając dodatkową wentylację połaci dachowej.

Akcesoria okapu

Grzebień okapowy

Grzebień okapowy

Akcesoria okapu firmy Toolco to przede wszystkim pasy okapowe w formie listwy, grzebienie okapowe płaskie oraz grzebienie okapowe z kratką wentylacyjną, jak również siatki wentylacyjne Rollkap.

Spinki

Spinki

Spinki

Warto zwrócić uwagę na wiele ciekawych produktów w zakresie spinek. Jak wiadomo spinki umożliwiają zabezpieczenie dachówek ceramicznych i betonowych przed zerwaniem w efekcie działania silnego wiatru. W szczególności chodzi o spinki: z haczykiem Nord, K, U, z wysokim zamkiem, J, uniwersalne, do dachówki ciętej, mnich-mniszka MM.

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa

Stopień kominiarski

Stopień kominiarski

Elementy Komunikacji Dachowej w ofercie firmy TOOLCO produkowane są do każdego rodzaju pokrycia dachowego. Produkty wyróżniające się na tle konkurencji to wsporniki do dachówki z gumą EPDM, wsporniki do rąbka tradycyjnego miedziane oraz aluminiowe, jak i również wsporniki do rąbka na tzw. „click”.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

TOOLCO w swojej ofercie posiada zabezpieczenia przeciwśniegowe rurowe oraz płotki przeciwśniegowe, jak i również rozbijacze śniegu. Te trzy różne rozwiązania dostępne są do każdego rodzaju pokrycia dachowego. Do wszystkich 3 rozwiązań produkowane są niezbędne dodatki służące do kompleksowego montażu.

System rurowy

System rurowy

Produkty wyróżniające się na tle konkurencji to zabezpieczenia do rąbka tradycyjnego miedziane oraz aluminiowe, jak i również zabezpieczenia do rąbka na tzw. „click”.

Wspornik 2-rurowy na rąbek stojący

Wspornik 2-rurowy na rąbek stojący

System rurowy miedziany

System rurowy miedziany

Ochrona przed ptactwem

Ochrona przed ptactwem BIRDCONTROL

Ochrona przed ptactwem BIRDCONTROL

W ofercie firmy Toolco znaleźć można elementy zapewniające ochronę przed ptactwem pod kątem gzymsów, parapetów, pasów nadrynnowych, kalenic itp.

Wentylacja, produkty uszczelniające

Kominek wentylacyjny

Kominek wentylacyjny

Ponadto wybrać można odpowiedni kominek wentylacyjny niemal do każdego pokrycia. Z kolei w zakresie produktów uszczelniających oferuje się taśmy wielofunkcyjne (alubit, alubit S), taśmy butylowe, taśmy dwustronnie zbrojone, a także taśmy naprawcze (Elastic, Reper) i taśmy PE pod kontrłaty.

Toolco
ul. Komunalna 11 15-197 Białystok
tel. +48 508 403 426
e-mail: roofsystem@toolco.pl

4.5/5 - (2 głosów)

Data publikacji: 25 marca, 2017

4.5/5 - (2 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły