Na rynku

Akcja firmy VELUX: PREMIUJEMY TRAFNY WYBÓR

Wraz ze startem sezonu budowlanego firma VELUX rozpoczęła akcję konsumencką PREMIUJEMY TRAFNY WYBÓR, w ramach której klienci przy kolejnych zakupach mogą otrzymać nawet do 400 zł. Rejestracja trwa do 31.12.2016.

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem okien dachowych VELUX lub planujesz ich zakup nie możesz przegapić tej okazji. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej wystarczy, że zarejestrujesz swoje okno dachowe na stronie internetowej akcji, a do zgłoszenia dołączysz skan faktury. Nie ma znaczenia, czy kupiłeś je wczoraj, rok temu czy też masz je już od wielu lat – za każde zgłoszone okno otrzymasz 50 zł premii. Jeżeli w ciągu dwóch lat kupisz roletę, markizę, sterowanie elektryczne bądź inny produkt firmy VELUX i zarejestrujesz ponowny zakup, otrzymasz zwrot gotówki nawet do 400 zł! Pieniądze trafią bezpośrednio na wskazane przez Ciebie konto.

W tym roku obchodzimy 75-lecie działalności Grupy VELUX – wyjaśnia dyrektor marketingu firmy VELUX, Jakub Bogacz. Popularność naszej marki i produktów zawdzięczamy lojalnym i zadowolonym klientom na całym świecie i to oni są najlepszymi ambasadorami naszej firmy – im zawdzięczamy nasz sukces. Poprzez akcję PREMIUJEMY TRAFNY WYBÓR pragniemy z jednej strony wyróżnić konsumentów, którzy są z nami już od wielu lat, z drugiej podkreślić, że dołączenie do ich grona procentuje.

Akcja trwa do 31 grudnia 2016 roku, zaś kody promocyjne można wykorzystać w ciągu dwóch lat. Regulamin i formularze do rejestracji dostępne są na stronie internetowej firmy VELUX.

Roleta zaciemniająca FHC VELUX Ekologiczne wnętrze

Ekologiczne wnętrze

 

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 13 maja, 2016

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły