Realizacje

Apartamenty Mokotów Park w Warszawie

Zlokalizowany w prywatnym parku w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego kompleks Mokotów Park składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua.

Apartamenty Mokotów Park to nowoczesna inwestycja położona w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Okolice te są jednym z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie do dziś udało się utrzymać unikatowy charakter nawiązujący do Miasta–Ogrodu. Zgodnie z tą ideą użyto naturalnych materiałów: piaskowca, kamienia, drewna, a na terenie apartamentów zaaranżowana została wyjątkowa przestrzeń dla mieszkańców, pełna zieleni i ścieżek spacerowych.

Elewację wykonano z kilku, umiejętnie połączonych ze sobą materiałów, gdzie jednym z wiodących jest grafitowa blacha tytan-cynk RHEINZINK prePATINA schiefergrau ułożona w technologii nieregularnego rąbka kątowego.

Inwestor: MARVIPOL S.A., Warszawa
Projekt: BRITT-PLAN Sp. z o.o., Warszawa
Wykonawca prac blacharskich: PPUH GREM, Lublin

Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie Apartamenty Mokotów Park w Warszawie

Źródło: Rheinzink

4.9/5 - (8 votes)

Data publikacji: 16 października, 2017

Autor:

4.9/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Irek
    poniedziałek, 14 października, 2019

    Lokalizacja apartamentowców to duży sukces. Mało jest w stolicy takich miejsc z ideą Miasto-Ogród. Naturalne materiały, zagospodarowana przestrzeń wspólna, zieleń, ścieżki to ważne walory dla użytkowników. Zazdroszczę nieco tego luksusu.

  2. Zuza
    czwartek, 31 grudnia, 2020

    Dobrym pomysłem było zastosowanie naturalnych minerałów. Inwestycja nie kłóci się z otoczeniem.

Podobne artykuły