Blachodachówka

ARAD znaczy Premium

Pokrycia dachowe z blachy wpisały się w krajobraz polskiej architektury i cieszą się dużą popularnością zarówno wśród inwestorów, jak i wykonawców. Producenci, pragnąc zadowolić wymagających klientów, nieustannie udoskonalają swoje wyroby. W ten sposób na rynku pojawiła się innowacyjna blachodachówka panelowa ARAD Premium.

Blachodachówka panelowa ARAD Premium, oferowana przez największego w Polsce wytwórcę stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, firmę Blachy Pruszyński, to pokrycie wyjątkowe. Dzięki estetycznemu wyglądowi, niewielkiemu ciężarowi,  łatwemu i szybkiemu montażowi doskonale sprawdza się na każdej połaci dachowej, a pokryty taką blachodachówką budynek prezentuje się niezwykle okazale.

Czym wyróżnia się blachodachówka ARAD Premium od konkurencyjnych produktów?

W blachodachówce ARAD Premium zastosowano specjalnie zaprojektowany, nowy rodzaj profilowania, który nadaje jej bardzo efektowny i niestandardowy wygląd. Ponadto panele wyposażone są w ukośne przetłoczenia, które nie tylko poprawiają wygląd dachu, ale mają również znaczenie praktyczne – zwiększają sztywność materiału. Pokrycie oferowane jest w postaci stosunkowo niewielkich dwumodułowych paneli (zamiast tradycyjnych dużych arkuszy), co znacznie ułatwia transport na plac budowy, a także wszystkie prace montażowe, oraz ogranicza odpady materiału do minimum. Standardowy moduł blachodachówki ARAD Premium o długości 350 mm ma wysokość profilu 34 mm, zaś wysokość przetłoczenia to wartość 30 mm.

Blachy Pruszyński Arad Premium

Aby ułatwić dekarzom pracę w panelach zastosowano gotowe otwory montażowe, które są tak umieszczone, aby maskować wkręty użyte do mocowania blachodachówki. To ważne ze względu na estetykę dachu, ponieważ żaden wkręt nie zakłóca harmonii połaci dachowej.  Kolejną zaletą blachodachówki ARAD Premium jest cięty po fali brzeg panelu, dzięki czemu poszczególne elementy idealnie do siebie przylegają, a ich montaż jest możliwy na specjalnej listwie startowej, bez widocznych łączników. Poza estetycznym wyglądem oraz niezwykłą użytecznością ARAD Premium wyróżnia się również trwałością. Blachodachówka oferowana jest w dwóch doskonałych poliuretanowych powłokach: w połysku PURLAK i w macie PURMAT. Powłoki te oprócz grubej, bo aż 55-mikronowej warstwy lakieru, charakteryzują się wysoką odkształcalnością i odpornością na zarysowania, które są przyczyną korozji. Dodatkowo obydwie powłoki są niezwykle odporne na działanie promieniowania UV, co w praktyce eliminuje problem odbarwiania. Produkty powlekane PURMAT-em lub PURLAK-iem objęte są trzydziestoletnią gwarancją.

Marka ARAD Premium zaspokaja wymagania nawet najbardziej wymagających klientów – jest to produkt innowacyjny, nowoczesny i trwały, a o jego wyjątkowości świadczy między innymi fakt, że blachodachówka ARAD Premium została uhonorowana Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2013, a także prestiżowym tytułem TopBuilder 2013, przyznawanym przez miesięcznik Builder.

Blachy Pruszyński

4.7/5 - (19 votes)

Data publikacji: 16 maja, 2017

Autor:

4.7/5 - (19 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    poniedziałek, 5 października, 2020

    Bardzo dobrze dla nas klientów,że powstała noblachodachowka arad premium.Ta nowa blachodachówka ma kilka nowych rozwiązań,które bardzo miodpowiadaja.

Podobne artykuły