Blog

Dachówki asfaltowe lub słoneczne: jak rozmawiać z właścicielami domów

Jeśli oferujesz instalacje solarne dachowe lub chcesz zacząć oferować instalacje solarne, czy jesteś gotowy porozmawiać o tym z właścicielami domów?

starting a general contracting business

Jednym z istotnych tematów do pokrycia jest różnica między asfaltowym a słonecznym gontem dachowym. Te gonty różnią się na kilka sposobów, a twoi klienci muszą być wykształceni na ten temat, aby mogli podjąć najlepszą decyzję dla swojego domu i budżetu. 

Jak możesz zacząć rozmowę? Oto kilka punktów, które pomogą Ci zacząć.

Ile czasu zajmuje montaż asfaltu a gontów solarnych?

Jedną z najważniejszych rzeczy, które klient powinien wziąć pod uwagę, jest różnica czasu w procesie i montażu gontów asfaltowych w porównaniu do gontów słonecznych. 

Re-shingling mieszkalnych asfalt dachu zazwyczaj trwa od jednego do trzech dni, w zależności od wielkości i właściwości domu. Podziel się z właścicielem domu średni czas potrzebny firmie pokrycia dachowego, aby zakończyć pracę.

Stamtąd poinformuj ich o tym, jak długo trwa instalacja zintegrowanego dachu słonecznego. Te zazwyczaj trwają dłużej ze względu na prace elektryczne zawarte w pracy. Jeśli zainstalujesz dachy słoneczne, możesz powiedzieć im z własnego doświadczenia, jak długo proces zajmie Twojemu zespołowi.

Niektóre firmy instalujące gont słoneczny zajmują blisko dwa tygodnie, aby wykonać instalację, a to po rok, w którym niektórzy właściciele domów muszą czekać tylko na rozpoczęcie procesu ze względu na popyt.

Po Solar pokrycia dachowe już na chwilę i lepsze procesy produkcyjne pokrycia dachowe zostały ustalone, właściwa instalacja zajmie mniej czasu. Jednak na razie czas potrzebny jest nadal czymś, co właściciel domu musi wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli projekt pokrycia dachowego jest pilny.

Inwestując w odpowiedni sprzęt dekarski, możesz skrócić czas pracy załogi dekarskiej. Może to pomóc odróżnić się od innych firm dekarskich, które instalują dachówki słoneczne w Twojej okolicy.

Na przykład Equipter Rb4000 to podnoszona, samobieżna przyczepa wywrotka, która pomogła setkom profesjonalnych wykonawców pokryć dachowych przyspieszyć produkcję, a nawet skrócić czas czyszczenia, w tym wybranym wykonawcom, którzy instalują półpasiec słoneczny.

rb4000 driving

Komunikuj się z potencjalnymi klientami w sprawie tego, czego mogą oczekiwać od Ciebie, jeśli chodzi o czas potrzebny na wykonanie instalacji gontowej asfaltu w porównaniu z instalacją pokryć dachowych słonecznych. 

Ile będzie kosztować montaż gontów solarnych dla Twojego klienta dachowego?

Według Home Advisor średnia krajowa dla wymiany dachu asfaltowego wynosi nieco ponad $8,200; ale według magazynu Solar, Solar roofing systems może działać w dowolnym miejscu od $15,000 do ponad $ 70,000 . 

To jest duży różnica, i to jest różnica, o której musisz porozmawiać z potencjalnymi klientami. Jeśli dopiero zaczynasz instalować dachówki słoneczne, pamiętaj, aby wycenić swoje materiały i zmierzyć swój czas, aby opracować najbardziej efektywne ceny dla Ciebie i Twoich klientów.

Ale nie zapomnij pokryć zwrotu z inwestycji nowych dachów swoich klientów.

Jakiego zwrotu z inwestycji mogą oczekiwać twoi klienci od asfaltu vs. półpasiec słoneczny?

Zazwyczaj zarówno projekty ponownego pokrycia dachów solarnych, jak i asfaltowych mają dobry zwrot z inwestycji. Właściciele domów powinni jednak rozważyć, który z nich byłby lepszy dla oni. Oto kilka czynników, które właściciele domów muszą wiedzieć, kiedy pomagasz im wybrać odpowiedni system dachowy dla ich potrzeb:

  • Rynku mieszkaniowego w ich specyficznej lokalizacji
  • Rodzaj asfaltu lub gontem dachowym słonecznym
  • Całkowity koszt projektu pokrycia dachowego
  • Szacowany czas potrzebny na zaoszczędzenie energii elektrycznej w celu odzyskania kosztów instalacji

Inwestycja pokrycia dachowego może być bardziej opłacalne, jeśli właściciel domu rozważa sprzedaż domu w najbliższej przyszłości. Wyniki raportu Remodeling 2020 mówią, że procent zwrotu z gontów asfaltowych podczas odsprzedaży domu wynosił 65,9%, ale może się to różnić w zależności od lokalizacji, stanu domu i innych.

Półpasiec słoneczny również zwiększa wartość domu. W 2019 roku Zillow powiedział, że panele słoneczne zwiększają wartość domu o około 4,1%. Półpasiec słoneczny ma jednak niższy profil, jest bardziej atrakcyjny wizualnie i jest nowszy niż panele słoneczne, co oznacza, że prawdopodobnie podniesie wartość domu jeszcze bardziej.

Zwrot z inwestycji w dach słoneczny zależy od wybranego systemu pokryć dachowych. Na przykład niektóre systemy dachowe Tesli są na ogół bardziej opłacalne niż systemy dachowe Tesli, co oznacza, że opłacenie się zajmie mniej czasu. Jednak systemy te, przy pomocy zwiększonej wartości domu i oszczędności energii elektrycznej, są zwykle warte inwestycji. Stanie się to jeszcze bardziej, ponieważ produkty stają się bardziej powszechne, a cena obniża się.

Oprócz zwiększonej wartości domu i dachu, który sam płaci, gonty słoneczne często mają dobre Gwarancje. Na przykład Tesla ma 25-letnią gwarancję na dachówkę i zasilanie. To, oprócz dobrego zwrotu z inwestycji, pomaga uzasadnić cenę półpasiec słoneczny. 

Czy współpracujesz ze świadomym ekologicznie właścicielem domu?

Jeśli masz potencjalnego klienta, który chce przejść zielony, będziesz chciał, aby upewnić się, aby porozmawiać o zaletach opcji gont słoneczny. Są odnawialnym źródłem energii, które pozwala właścicielom domów zmniejszyć ślad węglowy na środowisko, a twoi klienci mogą otrzymać rabat za zielone dachy słoneczne. 

Jeśli uważasz, że półpasiec słoneczny będzie dobre dopasowanie do klienta lub zaczynają zadawać pytania dotyczące dachówki słonecznej, użyj tych czterech tematów, aby pomóc im podjąć bardziej świadomą decyzję. 

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 1 listopada, 2021

Autor:

5/5 - (1 vote)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły