Pokrycia dachowe

Cztery Asy w dobrej cenie

Nowa atrakcyjna oferta firmy Monier Braas stworzona została, by zaskoczyć wszystkich tych, którzy aktualnie wybierają pokrycia dachowe. “Cztery Asy w dobrej cenie” to promocja obejmująca najpopularniejsze modele dachówek tej marki. Są to dachówki: Celtycka Lumino, Teviva Cisar, Rubin 13V,a  także Turmalin. Korzystna cena tym razem dotyczy dachówek ceramicznych i betonowych. Oferta ważna jest od 1 września do 31 października.

Dachówki objęte promocją to naprawdę asy w ofercie ?

Turmalin –  jest ceramiczną dachówką o płaskim profilu. Swoją elegancją i prostotą w doskonały sposób podkreśli nowoczesność lub przełamie klasykę w obiektach nowoczesnych. Wyróżnia się pięknem, wyrazistym desingiem, bogactwem odcieni i trzema powłokami. Wszystko to czyni go asem w ofercie Braas.

Rubin 13 V – jest ceramiczną dachówką charakteryzującą się wyważonym profilem i ponadczasową formą. Rewelacyjnie sprawdzi się na dachach o niewielkim kącie nachylenia. Jego regularna, klasyczna wręcz fala ozdobi każdy budynek. Prezentuje się doskonale z bryłą nowoczesną, jak również w renowacjach zabytków. Znajdziemy go w trzynastu wariantach kolorystycznych.

Teviva Cisar – jest płaską dachówką betonową zachwycającą nawet najbardziej wymagających. Wykonana w najnowocześniejszej technologii wykorzystuje trzy warstwy odpowiedzialne za trzy cechy produktu. Warstwa nośna to gwarancja wytrzymałości, warstwa wygładzająca odpowiada za odporność na mróz, zabrudzenia i nasiąkanie, warstwa uszlachetniająca natomiast nadaje intensywność kolorowi i wysoki połysk. Jednym słowem – dba o wygląd. Jest to zatem as łączący minimalizm z efektywnością.

Celtycka Lumino – jest dachówką betonową, najchętniej wybieraną spośród wszystkich modeli dachówek Braas. Swój sukces zawdzięcza symetrycznemu profilowi harmonijnemu obrazowi pokrycia. Klasyczna forma dachówki nadaje budynkowi domowego uroku, podkreślając jego charakter. Zachwycającą intensywność koloru zawdzięcza technologii Lumino, w której została wykonana. Połysk i ochronę przed zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi gwarantuje jej odpowiednia powłoka. To as wysokiej jakości w korzystnej cenie.

Warto skorzystać z oferty “Cztery asy w dobrej cenie”, obowiązującej od 1 września do 31 października, by móc cieszyć się nowym i efektownym pokryciem. Jeśli pragniesz, aby na twoim dachu znalazł się as – nie wahaj się. Szczegóły oferty można dostępne są u dystrybutorów produktów Braas oraz na stronie promocji: www.braas-promocja.pl

 

 

Monier Braas to firma, której specjalnością są dachy spadziste. Wieloletni dorobek i odpowiednio dopracowane rozwiązania gwarantują szeroki wybór modeli i powłok i kompletny system dachowy To piękno i bezpieczeństwo, których nie da się przecenić.

Marka Braas oferuje dachówki ceramiczne, betonowe oraz blachodachówki panelowe. Znajdziemy tu  dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe, jak również zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu: folię wstępnego krycia, akcesoria dachowe, a także system komunikacji, izolację termiczną czy nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne.

BMI Group należy do rodziny Standard Industries, obejmującej wiodące marki, które specjalizują się w pokryciach dachowych. Firma powstała na skutek połączenia Braas Monier i Icopal. Dorobek i doświadczenie obydwu firm pozwoliło stworzyć niezwykle bogatą ofertę usług i produktów służących do montażu i impregnacji pokryć dachowych.

4.9/5 - (39 votes)

Data publikacji: 6 września, 2018

Autor:

4.9/5 - (39 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły