Okna dachowe

AURA – okna dachowe na każdą pogodę

Okna dachowe AURA pojawiły się kilka lat temu w ofercie firmy Blachy Pruszyński. Sukcesywnie zdobywają zaufanie kolejnych klientów, a tej jesieni debiutują w lepszej, jeszcze bardziej dopracowanej formie.

Firma Blachy Pruszyński najczęściej kojarzy się z pokryciami dachowymi wykonanymi ze stali. Ale asortyment marki jest znacznie szerszy. Poza blachodachówkami dostępne są profile konstrukcyjne, stalowe pokrycia elewacyjne, a także wiele produktów budownictwa wielkokubaturowego. W sektorze budynków jednorodzinnych klienci mają do wyboru liczne pokrycia wraz z akcesoriami – w tej grupie warto zwrócić uwagę na produkty z linii AURA.

Okna AURA: doskonałe parametry

– Decyzja o wprowadzeniu do naszego asortymentu okien dachowych wiąże się z chęcią rozszerzenia wąskiego wachlarza, spośród którego mógł wybierać polski klient. Wynikiem tej decyzji było rozpoczęcie współpracy z największym na świecie producentem okien, z którym staraliśmy się dobrać jak najlepsze parametry, w jak najkorzystniejszej cenie. W ten sposób na rynku pojawiła się linia okien AURA, które nie tylko sygnujemy swoją marką, ale jesteśmy również gwarantem ich jakości – tłumaczy Tomasz Lewandowski, dyrektor ds. sieci Blachy Pruszyński.

Sprzedaż produktów z linii AURA ruszyła w 2012 roku. Początkowo klienci podchodzili do niej z nieufnością, jednak stopniowo zdobywała sobie coraz więcej zwolenników. Dziś jest dobrze rozpoznawalna, a dzięki korzystnej relacji jakości do ceny po produkty z linii AURA coraz częściej sięgają także inwestorzy. – Ponieważ nie znamy takiego pojęcia, że coś jest „wystarczająco dobre”, nieustannie dopracowujemy nasze produkty. Nie ominęło to również okien dachowych, które w połowie września zadebiutują w nowej odsłonie – dodaje Tomasz Lewandowski.

Okna dachowe AURA w trzech segmentach

Już niedługo okna dachowe AURA będą dostępne w trzech segmentach. W każdym zaś znajdą się okna drewniane. Powstają one ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, które pochodzi z lasów odnawialnych – potwierdza to certyfikat FSC. A czym wyróżniają się poszczególne segmenty?

  • Okna dachowe AURA segment GOLD – linia luksusowa. Okna wyposażone są w specjalny kołnierz z polietylenu. Zapewnia on świetną energooszczędność. Dodatkowo okna AURA z segmentu GOLD posiadają tzw. powłoki samoczyszczące na szybie, dzięki którym brud i zanieczyszczenia osiadają na szybach w znacznie mniejszym zakresie.
  • Okna dachowe AURA segment SILVER – drewniane wyposażone są w nawiewnik z kratką. Zabezpiecza on przed insektami oraz przepływem kurzu, a jednocześnie skutecznie wentyluje pomieszczenie. Dodatkowo okna AURA SILVER pokryte są podwójną warstwą lakieru. W ten sposób zyskują większą odporność na uszkodzenia czy pęknięcia drewna. W tym segmencie dostępne są też okna SILVER PVC – trwałe i dobrze chroniące przed wilgocią. Stanowią świetny wybór do kuchni czy łazienki.
  • Okna dachowe AURA segment BRONZE – linie ekonomiczna, co nie oznacza, że niskiej jakości. Zamiast nawiewnika zastosowano dwie pasywne pozycje wentylacji (klamka okna). Gwarantują one dobrą cyrkulację powietrza.

Akcesoria z linii AURA

Okna dachowe to nie wszystko, co znajdziemy w linii AURA. Oferta obejmuje także wyłazy i akcesoria, takie jak rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy, kołnierze oraz wiele innych.

– Okna dachowe AURA nie są kojarzone jako nasz flagowy produkt – od początku stanowiły bowiem jedynie uzupełnienie naszej oferty. Z tego właśnie powodu nigdy nie kładliśmy nacisku na jego promocję, to produkt, który właściwie „sprzedaje się sam” – wystarczy, że klienci zwrócą uwagę bardziej na parametry niż reklamy – podsumowuje Tomasz Lewandowski.

Blachy Pruszyński 

4.9/5 - (7 votes)

Data publikacji: 27 września, 2016

Autor:

4.9/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. inka2
    poniedziałek, 7 stycznia, 2019

    Fajnie, że firmy myślą o każdym potencjalnym kliencie, a nie tylko o tym kliencie premium. Jeśli ktoś chce mieć okna dachowe dobrej jakości, ale niekoniecznie bardzo drogie może wybrać po prostu dobrą firmę i segment BRONZE.

Podobne artykuły