Na rynku

Balex Metal rozpoczyna akcję szkoleniową wśród dekarzy!

Już wkrótce ruszają pierwsze szkolenia dekarskie na terenie całej Polski. Dzięki znakomitej współpracy Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i Balex Metal, wszyscy zainteresowani dekarze będą mieli możliwość podniesienie swoich umiejętności podczas zajęć przeprowadzanych w Regionalnych Ośrodkach PSD.

Chcielibyśmy aby do końca tego roku z naszych zajęć mogło skorzystać aż 500 dekarzy. Mamy nadzieję, że akcja szkoleniowa Balex Metal będzie kontynuowana również w przyszłym roku. Wraz z Trenerami PSD staraliśmy się przygotować program zajęć w taki sposób, aby był on jak najbardziej ciekawy i wyczerpujący – mówi Jacek Łazuka, Menedżer Produktu w Balex Metal.

Szkolenia dekarskie Balex Metal
Szkolenia dekarskie Balex Metal
Szkolenia dekarskie Balex Metal

Szkolenia dekarskie Balex Metal

Podczas szkoleń, uczestnicy przejdą ćwiczenia praktyczne wzbogacone informacjami z zakresu wiedzy teoretycznej. Swoim doświadczeniem podzielą się sami mistrzowie dekarstwa. Planowana tematyka najbliższych zajęć to:

 • Montaż Thermano w systemie nakrokwiowym. Ćwiczenia montażowe będą obejmować dachy lekkie i ciężkie, na makiecie dachu z koszem oraz oknem.
 • Montaż Thermano w systemie podkrokwiowym w układzie wełna/Thermano oraz Thermano/Thermano. Ćwiczenia montażowe zostaną przeprowadzone na makiecie dachu z koszem i oknem.
Szkolenia dekarskie Balex Metal

Zajęcia poprowadzą Trenerzy PSD przy udziale Terenowych Doradców Techniczno- Handlowych Balex Metal. Zakończone będą przekazaniem dyplomu, podpisanym przez mistrza dekarstwa PSD. Szkolenia są płatne (50 zł) i wymagają wcześniejszego zgłoszenia. Na uczestników czekają dodatkowe niespodzianki. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Ośrodkami Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Informacje nt. szkoleń będą również dostępne na www.balex.eu/szkolenia

4.8/5 - (13 votes)

Data publikacji: 4 listopada, 2019

Autor:

4.8/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Wojciech
  środa, 6 listopada, 2019

  ciekawe szkolenia praktyczne za niewielką cenę. warto brać udział w takich zajęciach, można nauczyć się nowych technik montażu, poznać nowe materiały budowlane i poznać ciekawych ludzi. wiedza i umiejętności zawsze przydadzą się.

 2. Jacek K
  piątek, 8 listopada, 2019

  Bardzo dobrze jeśli renomowana firma zajmuje się szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji dekarzy.Z pewnością na takich szkoleniach uczestników nigdy nie zabraknie,poszerzenie swej wiedzy i poprawa umiejętności zawsze są w cenie.

 3. Dachdecker
  środa, 18 grudnia, 2019

  Gorąco polecam, wysłałem swoją całą ekipę do Ośrodka Szkoleniowego w Pruszkowie, bardzo profesjonalnie, koszt 60zł czyli żaden bo dostaliśmy bardzo dobrej jakości spodnie robocze i dużo innych fantów, nawet paczki thermano wartości kilkuset zł. Sporo jest teorii, pół dnia to praktyka. Fajne miejsce i bardzo dobrze to zorganizowane.

Podobne artykuły