Balex Metal rozpoczyna akcję szkoleniową wśród dekarzy!

Szkolenia dekarskie Balex Metal
Szkolenia dekarskie Balex Metal 

Już wkrótce ruszają pierwsze szkolenia dekarskie na terenie całej Polski. Dzięki znakomitej współpracy Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i Balex Metal, wszyscy zainteresowani dekarze będą mieli możliwość podniesienie swoich umiejętności podczas zajęć przeprowadzanych w Regionalnych Ośrodkach PSD.

Chcielibyśmy aby do końca tego roku z naszych zajęć mogło skorzystać aż 500 dekarzy. Mamy nadzieję, że akcja szkoleniowa Balex Metal będzie kontynuowana również w przyszłym roku. Wraz z Trenerami PSD staraliśmy się przygotować program zajęć w taki sposób, aby był on jak najbardziej ciekawy i wyczerpujący – mówi Jacek Łazuka, Menedżer Produktu w Balex Metal.

Szkolenia dekarskie Balex Metal
Szkolenia dekarskie Balex Metal
Szkolenia dekarskie Balex Metal

Szkolenia dekarskie Balex Metal

Podczas szkoleń, uczestnicy przejdą ćwiczenia praktyczne wzbogacone informacjami z zakresu wiedzy teoretycznej. Swoim doświadczeniem podzielą się sami mistrzowie dekarstwa. Planowana tematyka najbliższych zajęć to:

 • Montaż Thermano w systemie nakrokwiowym. Ćwiczenia montażowe będą obejmować dachy lekkie i ciężkie, na makiecie dachu z koszem oraz oknem.
 • Montaż Thermano w systemie podkrokwiowym w układzie wełna/Thermano oraz Thermano/Thermano. Ćwiczenia montażowe zostaną przeprowadzone na makiecie dachu z koszem i oknem.
Szkolenia dekarskie Balex Metal

Zajęcia poprowadzą Trenerzy PSD przy udziale Terenowych Doradców Techniczno- Handlowych Balex Metal. Zakończone będą przekazaniem dyplomu, podpisanym przez mistrza dekarstwa PSD. Szkolenia są płatne (50 zł) i wymagają wcześniejszego zgłoszenia. Na uczestników czekają dodatkowe niespodzianki. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Ośrodkami Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Informacje nt. szkoleń będą również dostępne na www.balex.eu/szkolenia


Data utworzenia: 04.11.2019


Komentarze

 • Dachdecker napisał(a):

  Gorąco polecam, wysłałem swoją całą ekipę do Ośrodka Szkoleniowego w Pruszkowie, bardzo profesjonalnie, koszt 60zł czyli żaden bo dostaliśmy bardzo dobrej jakości spodnie robocze i dużo innych fantów, nawet paczki thermano wartości kilkuset zł. Sporo jest teorii, pół dnia to praktyka. Fajne miejsce i bardzo dobrze to zorganizowane.

 • Jacek K napisał(a):

  Bardzo dobrze jeśli renomowana firma zajmuje się szkoleniem i podnoszeniem kwalifikacji dekarzy.Z pewnością na takich szkoleniach uczestników nigdy nie zabraknie,poszerzenie swej wiedzy i poprawa umiejętności zawsze są w cenie.

 • Wojciech napisał(a):

  ciekawe szkolenia praktyczne za niewielką cenę. warto brać udział w takich zajęciach, można nauczyć się nowych technik montażu, poznać nowe materiały budowlane i poznać ciekawych ludzi. wiedza i umiejętności zawsze przydadzą się.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły