Dachówka ceramiczna

Bergamo – nowy wymiar połaci dachowej

Modna kolorystyka i minimalistyczna forma płaskich dachówek ceramicznych Röben Bergamo to wyjątkowe połączenie. Łącząc najwyższe parametry techniczne i unikatowy design, stanowią piękną oprawę dla nowoczesnych domów, podkreślając ich architektoniczny styl.


Dachówki ceramiczne wykorzystywane są w budownictwie od wieków, głównie ze względu na swoją trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Klasyczne kształty dachówek nadal cieszą się dużą popularnością, jednak coraz częściej inwestorzy wybierają minimalistyczne, nowoczesne formy. Dachówki płaskie Röben Bergamo to bezprecedensowa odpowiedź na aktualne oczekiwania i preferencje Klientów. Wykonane są z ceramiki, więc spełniają najwyższe standardy techniczne, a przy tym wyróżniają się kształtem, który dobrze komponuje się zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi projektami.

Bergamo prostota i nowoczesność

Innowacyjne dachówki ceramiczne Bergamo swoim płaskim formatem podbiły serca inwestorów i architektów. Zastosowane na połaci tworzą płaską, odporną na zabrudzenia i działanie warunków atmosferycznych, elegancką powierzchnię. Ich zaletą jest także wyjątkowa wytrzymałość i szczelność poszycia, zapewniona przez precyzyjne zamki umieszczone na bocznych krawędziach dachówek. Bergamo posiada też specjalny system odprowadzania wody, dzięki któremu nawet podczas silnych opadów deszczu pokrycie nie ulegnie uszkodzeniu, chroniąc konstrukcję przed zalaniem i działaniem wilgoci.
Bergamo dachówki ceramiczne Roben

Bergamo dachówki ceramiczne Roben
Płaskie dachówki ceramiczne Bergamo dostępne są w dwóch odcieniach – szarym matowym oraz antracytowym. Zdecydowane, chłodne barwy nadają połaci eleganckiego charakteru, podkreślając proste, minimalistyczne bryły nowoczesnych budynków, ale i doskonale uzupełniając domy utrzymane w oryginalnej, nietypowej stylistyce. Antracytowy kolor ciekawie podkreśla bowiem złożone elewacje, gdzie na fasadzie lub w formie akcentu wykorzystano cegły klinkierowe o niejednorodnej barwie lub nieregularnej strukturze powierzchni.

Wyjątkowe połączenie

Najwyższe parametry techniczne oraz nowoczesne wzornictwo niewątpliwie wyróżniają dachówki Roben Bergamo spośród dostępnych na rynku materiałów. Co ważne, oferta producenta obejmuje także gąsiory, kominki, dachówki wentylacyjne i inne akcesoria, utrzymane w tej samej stylistyce. Wszystkie te elementy będą się estetycznie prezentowały na połaci dachowej, a dzięki ich zastosowaniu, montaż i późniejsza eksploatacja nie sprawią żadnych trudności.
Warto zadbać o wykorzystanie najlepszej jakości produktów nie tylko na dachu, ale i przy wykańczaniu pozostałych elementów. Wówczas z pewnością obiekt wraz z otoczeniem będzie tworzył spójną całość. Dachówki ceramiczne w połączeniu z innymi materiałami wypalanymi z gliny, np. cegłami klinkierowymi, zagwarantują piękny i trwały wygląd domu, zapewniając jego mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo na długie lata.
Röben

4.8/5 - (12 votes)

Data publikacji: 14 września, 2017

Autor:

4.8/5 - (12 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Iwona24
    wtorek, 19 lutego, 2019

    Roben słynie z dobrych jakościowo i pieknych dachówek.Ta płaska dachówka Bergamo wygląda rewelacyjnie.Maż się uparł na betonowe,moim zdaniem ceramiczne wyglądają lepiej.

Podobne artykuły