Pokrycia dachowe

Bezpieczny dach na lata z Gwarancją Systemową

Dach to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów budynku. Estetycznie wieńczy konstrukcję i stanowi podstawową ochronę domu przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Jeśli planujesz budowę lub remont domu warto zwrócić uwagę na proponowaną przez BMI Braas Gwarancję Systemową. To pierwsza na rynku propozycja, która obejmuje gwarancją cały system dachowy a nie tylko jego poszczególne elementy. Unikalne rozwiązanie cieszy się ogromnym powodzeniem – w minionym roku skorzystało z niej ponad 400 klientów.

Jakość podstawą bezpieczeństwa

Aby cieszyć się przez wiele lat atrakcyjnym wizualnie, ale także funkcjonalnym dachem, warto wybrać produkty najwyższej jakości. Stosowanie tańszych zamienników to często pozorna oszczędność, ponieważ nawet drobna usterka może generować wysokie koszty związane z demontażem w celu dokonania naprawy.

Dla BMI Braas jakość to podstawa. Spółka stale inwestuje w badania i rozwój oraz dba o to, by każdy system dachowy był atrakcyjny wizualnie i efektywny energetycznie, ale przede wszystkim bezpieczny.

Długotrwałe bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami atmosferycznymi zapewnia wybór odpowiednich dachówek i kompatybilnych z nimi akcesoriów dachowych, ale również ich właściwy montaż. Właśnie z tego powodu BMI Braas uruchomił kilka lat temu program certyfikacji dekarzy. Każdy dekarz biorący udział w programie, uczestniczy w szkoleniach, a jego praca jest weryfikowana podczas wizyt na budowie. Właściwe użycie na dachu odpowiednio dobranych produktów zapewnia funkcjonalność całego systemu dachowego przez wiele lat.

Systemowość kolejnym kluczem do sukcesu

Wielu producentów elementów pokryć dachowych obejmuje gwarancją jedynie swoje produkty. Jednak BMI Braas poszedł o krok dalej. Wiedząc, jak ważny jest sprawny serwis dachu, firma oferuje klientom Gwarancję Systemową Braas, która oprócz poszczególnych elementów obejmuje również cały system dachowy. Gwarancja Systemowa to pewność, że objęte nią produkty BMI będą działały bezawaryjnie przez okres 15 lat. W przypadku usterki wynikającej z wady jednego produktu, BMI Braas zobowiązuje się nie tylko do jego wymiany, ale również do pokrycia kosztów wynikających z konieczności ponownego montażu.

Gwarancja Systemowa BMI Braas

Gwarancja Systemowa Braas – jak ją otrzymać?

Niezaprzeczalną zaletą Gwarancji Systemowej jest łatwość jej uzyskania. Wystarczy dokonać zakupu objętych gwarancją dachówek BMI Braas wraz z niezbędnymi do wykonania dachu, oryginalnymi akcesoriami systemowymi tej samej marki. Następnie należy skorzystać z usług Certyfikowanego Dekarza Braas i po zakończeniu prac zgłosić wniosek za pomocą formularza online. To prosta procedura, w czasie której klient może liczyć na stałe wsparcie certyfikowanego dekarza oraz producenta. Wybór Gwarancji Systemowej to inwestycja w bezpieczną i spokojną przyszłość na wiele lat.

Więcej informacji na stronie: http://gwarancjasystemowa.pl/

4.9/5 - (53 votes)

Data publikacji: 25 marca, 2020

Autor:

4.9/5 - (53 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Tytus
    środa, 25 marca, 2020

    Tak jak napisano w artykule dach to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. I zarazem najdroższych. Warto więc starannie rozważyć propozycję gwarancji systemowej, która zabezpieczy nas przed ewentualnymi problemami. Propozycja Gwarancji Systemowej to dobre rozwiązanie w mojej ocenie, gdyż unikniemy wówczas problemów związanych z naprawą usterki połączonych z przerzucaniem się między wykonawcami odpowiedzialnością kto to ma zrobić. Tutaj sytuacja jest klarowna.

  2. Łukasz
    środa, 25 marca, 2020

    fajnie, że jest opcja prawie “darmowej” gwarancji systemu na 15 lat. spełnienie warunków do uzyskania nie jest trudne, wystarczy kupić i zgłosić montaż, zarejestrować. każdy coś zyskuje, producent, dekarz i klient.

Podobne artykuły