Warsztat

Bezpieczny i funkcjonalny telefon MaxCom na budowie

Kurz, błoto, woda czy możliwość upadku z wysokości – na takie warunki narażone są telefony komórkowe dekarzy i cieśli. Właśnie do pracy w takich warunkach firma Maxcom proponuje telefony wzmocnione nie wymagające stosowania dodatkowej ochrony w postaci pokrowca.

Telefony serii Strong firmy Maxcom mają obudowy odporne na działanie czynników zewnętrznych. Podwyższonej wytrzymałości nie uzyskano jednak kosztem ograniczenia funkcjonalności bowiem są to pełni wartościowe, wielofunkcyjne urządzenia, niczym nieodbiegające od innych „zwykłych” telefonów dostępnych na rynku.

Maxcom Smart ms457 LTE Strong

Telefon Maxcom Smart ms457 LTE Strong ma ekran dotykowy. Stopień ochrony IP 68 zapewnia, że gumowana obudowa jest odporna na pyły oraz wytrzymuje ciągłe zanurzenie w wodzie – na głębokości 1 m do 30 minut. Istotne są gumowe wykończenia i zaślepki wszystkich otworów oraz szufladki SIM/MicroSD. Ergonomiczny kształt zapewnia mocny uchwyt, nawet w roboczych rękawicach.

telefon MAXCOM Strong MS457 LTE

Do obsługi urządzenia służy duży ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720 px. Zapewnia to dobra czytelność obrazów i tekstów zwłaszcza w warunkach budowy.

Przy wykonywaniu dokumentacji fotograficznej na budowie sprawdzi się aparat  2/8 mpix i karta pamięci MicroSD  o pojemności do 64 GB. Pliki audio i wideo można odtwarzać za pomocą przeglądarki multimediów.

MAXCOM Strong MM916

Zwolennicy klawiatury klawiszowej, którą bez problemu można obsługiwać w rękawicach roboczych, z pewnością będą zadowoleni z telefonu Mac Strong MM916. Jest to proste, poręczne urządzenie z lekką i smukłą ale wzmocnioną obudową. Ergonomiczne gumowe elementy idealnie leżą w dłoni. Aparat fotograficzny ma rozdzielczość 2 mpix a maks. pojemności karty pamięci to 32 GB. Ekran telefonu o wymiarach 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 px zapewnia dobrą czytelność tekstów i obrazów.

telefon MAXCOM Strong MM916

Dzięki gumowej obudowie zminimalizowano ryzyko uszkodzenia telefonów serii Strong podczas upadku lub uderzenia. Specjalne zabezpieczenia chronią przed wodą, kurzem i błotem. Ponadto nie trzeba martwić się o bezpieczne przechowywanie telefonu bowiem wystarczy do tego torba z narzędziami.

4.9/5 - (43 votes)

Data publikacji: 8 sierpnia, 2018

Autor:

4.9/5 - (43 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły