Elektronarzędzia

Bezprzewodowa szlifierka taśmowa MILWAUKEE® dorównuje mocą sprzętom sieciowym

MILWAUKEE® opracowało rozwiązanie zasilane akumulatorem, które z powodzeniem zastępuje urządzenia przewodowe używane przez stolarzy oraz pracowników ekip remontowych. Nowa szlifierka taśmowa M18 FUEL™ 75 mm to najbardziej wydajne i wszechstronne akumulatorowe narzędzie w swojej klasie.

Przy natężeniu prądu rzędu 8 A, szlifierka taśmowa M18 FUEL™ generuje moc porównywalną z mocą uzyskiwaną przez narzędzia sieciowe. Z perspektywy użytkownika oznacza to szybsze usuwanie materiału, a co za tym idzie, większą wydajność. Prędkość taśmy utrzymuje się na poziomie 230– 410 metrów na minutę. Szlifierka MILWAUKEE® waży zaledwie 4,6 kg i nadaje się do pracy w różnych pozycjach. Dostępne na rynku szlifierki o podobnych osiągach są nawet o kilka kilogramów cięższe. Narzędzie zostało wyposażone w diody LED umieszczone z przodu i z boku szlifierki, zapewniające oświetlenie w zakresie 180°.

By zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy, użytkownik do szlifierki taśmowej M18 FUEL™ 75 mm może podłączyć najwyższej jakości wielowarstwowy worek na pył oraz uniwersalny adapter węża próżniowego, wychwytujący 90% cząsteczek.

Bezprzewodowa szlifierka taśmowa MILWAUKEE M18 FBTS75-552X

Połączenie najlepszego w swojej klasie systemu odpylania, ergonomicznej konstrukcji i mocy porównywalnej do urządzeń przewodowych sprawia, że nasza nowa szlifierka taśmowa wyróżnia się na tle innych urządzeń tego typu. Jest wyjątkowo wydajnym i bezpiecznym rozwiązaniem – mówi Tomasz Wszołek – Training Manager marki MILWAUKEE w Europie Środkowej i Wschodniej.

Dzięki regulowanej bez użycia narzędzi głowicy można łatwo dostosować uchwyt przedni, co pozwala na ustawienie narzędzia w pozycji optymalnej do szlifowania. Również wymiana taśm nie wymaga narzędzi, co ułatwia eksploatację sprzętu.

Bezprzewodowa szlifierka taśmowa MILWAUKEE M18 FBTS75-552X

Szlifierka taśmowa 75 mm należy do systemu M18 FUEL™, który zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających profesjonalnych użytkownikach na całym świecie. Ponad 250 elektronarzędzi spod znaku M18 FUEL™ cechuje wyjątkowa wydajność. Są wyposażone w trzy innowacyjne, zastrzeżone rozwiązania MILWAUKEE® – bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM™ oraz inteligentne oprogramowanie REDLINK PLUS™, które zapewniają ponadprzeciętną moc, najwyższą żywotność i trwałość wmiejscu pracy.

Specyfikacja produktu:

• Typ akumulatora: litowo-jonowy

• System akumulatorowy: M18 FUEL™

• Powierzchnia szlifowania: 90 mm x 135 mm

• Wymiary taśmy: 75 x 457mm

• Prędkość taśmy: 230-410 m/min

• Przycisk blokady

• Pokrętło zmiany prędkości – 5 poziomów prędkości

• Port – przyłącze do odciągania pyłu

• Oświetlenie LED powierzchni roboczej z dwóch stron

• Beznarzędziowa regulacja głowicy

• Waga z akumulatorem: 4,6 kg

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 11 listopada, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły