Elektronarzędzia

Bezszczotkowa piła szablasta 18V od Milwaukee®

Marka Milwaukee® po raz kolejny ugruntowuje pozycję lidera w kategorii pił szablastych, poszerzając swoje portfolio o M18 FUEL™ Hackzall™ – pierwsza na rynku bezszczotkowa, jednoręczna piła szablasta.


Piła szablasta od lat cieszą się rosnącym powodzeniem wśród profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi. Wszystko za sprawą ich uniwersalności, która znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, przede wszystkim wśród dekarzy i cieśli.

Bezszczotkowa, jednoręczna piła szablasta 18V od Milwaukee® idealna do cięcia

Kontynuując tradycję w technologii pił bezprzewodowych opartą na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy, w 2018 Milwaukee® zasila swoją platformę M18 FUEL™ o nowy produkt – bezszczotkową, jednoręczną piłę szablastą Hackzall™.
Poszerzy ona portfolio najwyższej jakości urządzeń, które dzięki trzem innowacyjnym technologiom opracowanym wyłącznie przez firmę Milwaukee®, wyróżniają się wysoką wydajnością, trwałością i długim czasem działania i pracy.

Bezszczotkowa, jednoręczna piła szablasta 18V od Milwaukee® idealna do cięcia

Potrójna moc w jednym urządzeniu – piła szablasta

Nowy model piły szablastej łączy w sobie trzy wyjątkowe innowacje – bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM-ION™ i inteligentne sterowanie REDLINK PLUS™. Beszczotkowy silnik zaprojektowany i zbudowany przez Milwaukee® swoimi osiągami przewyższa wszystkich wiodących konkurentów. Wraz z ulepszoną ochroną przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń do obudowy wydłuża okres eksploatacji narzędzia. W połączeniu z długością skoku 22 mm zapewnia najszybsze cięcie w swojej klasie.

Więcej mocy przy niskim poziomie wibracji

M18 FUEL™ Hackzall™ została wyposażona w akumulator M18™ REDLITHIUM-ION™ 5.0 Ah, dzięki temu działając na jednej baterii, piła jest w stanie dostarczyć do 180 cięć 38 mm x 89 mm oraz do 220 cięć w EMT 19 mm przy niskim poziomie wibracji 9,7 m/s². Ponadto inteligentne sterowanie REDLINK PLUS™ Intelligence zapewnia zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz znacząco zwiększa wydajność urządzenia pracującego przy dużym obciążeniu. Ten najbardziej zaawansowany system elektroniczny na rynku automatycznie monitoruje parametry urządzenia w celu optymalizacji czasu pracy, wydajności i żywotności baterii.

Bezszczotkowa, jednoręczna piła szablasta 18V od Milwaukee® idealna do cięcia

Większy komfort użytkowania

W nowej pile szablastej zastosowano specjalny mechanizm przeciwwagi z podwójnym kołem zębatym i stopę oporową zmniejszającą wibracje. Dzięki temu proces cięcia następuje szybcie. Drgania ostrzy w materiałach metalowych i PCV zostają zmniejszone. Tym samym użytkownik męczy się mniej podczas wykonywanej pracy, ponieważ cięcia są bardziej płynne. Lekka, kompaktowa i niezwykle poręczna konstrukcja M18 FUEL™ Hackzall™ przeznaczona jest dla użytkowników, którzy muszą wykonywać cięcie przy użyciu jednej ręki. Waga urządzenia wraz z akumulatorem to zaledwie 2,6 kg. Dodatkowo oświetlenie diodowe LED oświetla linię cięcia przy słabej widoczności w miejscu pracy.

Bezszczotkowa, jednoręczna piła szablasta 18V od Milwaukee® idealna do cięcia

Milwaukee® inwestuje w przełomowe technologie

Nowe narzędzie Milwaukee® to połączenie pełnowymiarowej wydajności modelu Sawzall® oraz kompaktowej konstrukcji M12™ Hackzall™. Charakteryzuje się najszybszą prędkością działania oraz wyjątkową ergonomią i kontrolą w porównaniu do pozostałych jednoręcznych pił szablastych 18V dostępnych obecnie na rynku.
Milwaukee® dąży do poprawy produktywności poprzez dostarczanie rozwiązań opartych na wydajności i ukierunkowanych na branżę przemysłową. Dzięki czemu użytkownicy mogą wykonywać całodzienne prace na jednym systemie akumulatorowym. Nowy M18 FUEL™ Hackzall™ jest w pełni kompatybilny z całą linią elektronarzędzi M18™, oferującą obecnie ponad 120 produktów.

5/5 - (19 votes)

Data publikacji: 28 lutego, 2018

Autor:

5/5 - (19 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły