Blachy dachowe

Blacha na rąbek stojący

Blacha na tzw. rąbek stojący jest jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie.

Wykorzystywana jest do pokrycia nowych dachów, jak i przy renowacjach starych. Firma Blachy Pruszyński, oferuje innowacyjne rozwiązanie montażowe w tradycyjnym i znanym kształcie blach z rąbkiem stojącym.

Nowoczesny system łączenia paneli odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka. Rozwiązanie to znaczenie ułatwia pracę dekarzowi oraz skraca czas montażu paneli. Zastosowanie wydłużonego profi lowania na panelach ogranicza pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału. – Budowa dachu to jeden z najważniejszych i wymagający niezwykłej precyzji etapów budowy domu, a dobrze położone pokrycie będzie służyło przez dziesiątki lat bez konieczności napraw oraz renowacji – mówi Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu z fi rmy Pruszyński sp. z o.o. – oferowane przez nas rozwiązanie, pozwala skrócić czas pracy, a przy tym podnosi precyzję wykonania.

Blacha na tzw. rąbek stojący - przekrój poprzeczny
Blacha na tzw. rąbek stojący – przekrój poprzeczny

Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb. Gotowe otwory montażowe, które posiada każdy panel, ułatwiają mocowanie do konstrukcji. Dodatkowo przetłoczenie usztywniające niweluje występowanie pofalowania powierzchni związane z rozszerzalnością termiczną paneli.

Więcej na www.pruszynski.com.pl

4.7/5 - (13 votes)

Data publikacji: 31 grudnia, 2012

Autor:

4.7/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły