Blachodachówka

Blachodachówka Hanbud – trwałość na lata

Firma Hanbud dostosowuje się do zmian zachodzących na rynku, poprzez ciągły rozwój przedsiębiorstwa i wprowadzanie innowacyjnych produktów. To właśnie w taki sposób spełnia różnorodne oczekiwania inwestorów i wykonawców.

Blachodachówki modułowe

Blachodachówka Hanbud w modułach to nowatorski produkt, który zdobywa coraz więcej zwolenników. Powodów jest kilka:

  • produkt jest dostępny od ręki i łatwy w transporcie,
  • szybki i niezwykle prosty montaż,
  • oszczędność, gdyż przy tej metodzie pozostaje niewiele odpadu

To wyjątkowe rozwiązanie daje możliwość zakupu od ręki kompletnych, wysokiej jakości elementów, niezbędnych do wykonania nowego dachu i na dodatek błyskawiczne w montażu.

Budynki pokryte rąbkiem

Budynki pokryte blacha na rąbek

Blachodachówka Hanbud MODERNO

To nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i solidność. Hanbud używa do jej produkcji najlepszych powłok z gwarancją sięgającą 30 lat. Produkt ten został wprowadzony do oferty ze względu na płynące z rynku sygnały, które wskazywały na potrzebę materiału łatwego do transportu i montażu. Taka forma blachodachówki doskonale sprawdza się na prostych dachach dwuspadowych, jak też na bardziej zaawansowanych dachach kopertowych. Proponowany przez Hanbud wzór blachodachówki modułowej Moderno doskonale pasuje do nowoczesnych, jak też tradycyjnych stylizacji architektonicznych i zapewnia doskonały wygląd dachu imitując dachówkę ceramiczną.

Blachodachówki

Dachówka blaszana produkowana pod indywidualne zamówienie klienta, to jedno z najbardziej znanych rozwiązań w kryciu dachów. Atutem blachodachówki jest jej lekkość, co jest niezmiernie ważne pod kątem ekonomicznym, ponieważ wybierając takie rozwiązanie nie obciążamy nadmiernie konstrukcji dachu i całego budynku. Obecnie jakość produktów z blachy ocynkowanej jest niezwykle wysoka. Hanbud zaopatruje się w materiał wsadowy w najlepszych i najbardziej nowoczesnych hutach. Posiada w ofercie powłokę HardMat o grubości nawet 80 μm i gwarancji do 30 lat. Rozwój technologiczny w tej dziedzinie pozwolił na osiągnięcie wyników, które zapewniają wieloletnią odporność materiału na promieniowanie UV i wilgoć. Gwarantuje to doskonały stan techniczny i wizualny przez długi czas. Wybór modeli uzupełnia szeroka gama kolorystyczna produktów, prócz standardowych kolorów z palety RAL w ofercie Hanbud znajduje się powłoka z nowoczesną i niezwykle atrakcyjną matową strukturą. W gamie blachodachówek firmy Hanbud wyróżnia się najnowsza Malta (350/30, 400/30), która dzięki swojej delikatnej i pięknej formie doskonale imituje dachówkę ceramiczną. Ofertę blachodachówek uzupełniają modele Vena i Nord, które są dostępne w dwóch opcjach długości modułu: 400 i 350.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem żaluzjowym i pokryciem z blachodachówki Malta

Wizualizacja domu z ogrodzeniem żaluzjowym i pokryciem z blachodachówki Malta

Panele dachowe na rąbek

Blachy na rąbek stojący PH310 i PH510 to już tradycja, znane od wielu lat znalazły zastosowanie zarówno w klasycznym budownictwie, budynkach sakralnych, budynkach objętych ochroną konserwatorską, ale też w nowoczesnej architekturze.

Blachy trapezowe

Oferta firmy Hanbud to też szeroka gama blach trapezowych – T3, T7, T8, T14, T18 Eko, T18, T35, T55, stosowanych jako pokrycia dachowe i elewacyjne.

Przekrój HardMat

Przekrój HardMat

Nie tylko na dach

Wyżej opisane produkty nie wyczerpują całego asortymentu firmy Hanbud. W realizacji strategii rozwoju pomaga ciągła chęć wzbogacania oferty produkcyjnej, która obejmuje też kształtowniki metalowe Z i C, profile do suchej zabudowy UD27 i CD60, billboardy reklamowe oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe i sztachety metalowe.

Siedziba firmy:
ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 85 730 94 08
Kom.: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
Kom.: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

4.4/5 - (36 votes)

Data publikacji: 8 lipca, 2017

Autor:

4.4/5 - (36 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    wtorek, 29 grudnia, 2020

    Blachodachówka Hanbud Moderno jest idealna do pokrycia mojego domu i to taką blachodachówkę wybiorę ponieważ jest trwała oraz posiada nowoczesny design.Warto inwestować w nowoczesne i trwałe rozwiązania jeśli chodzi o pokrycie dachu,a ta blachodachówka właśnie taka jest.

Podobne artykuły