Na rynku

Blachodachówka Nel z rekomendacją Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Blachodachówka modułowa Nel produkowana przez Florian Centrum otrzymała prestiżowe wyróżnienie – rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Przyznany certyfikat zaświadcza o najwyższej jakości produktu i dbałości o szczegóły, z jaką został wykonany.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy to organizacja zrzeszająca osoby wykonujące profesjonalne roboty dekarskie i ciesielskie. Od lat kreuje dekarską rzeczywistość w Polsce i udziela rekomendacji najwyższej jakości produktom w czterech różnych kategoriach. Aby uzyskać rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, produkt musi przejść szczegółowe testy sprawdzające jego jakość pod wieloma względami. Oceniane są również czytelność instrukcji montażu i użytkowania oraz walory wizualne.

Blachodachówka Florian Nel

Blachodachówka modułowa Nel spełniła wszystkie warunki potrzebne, aby uzyskać rekomendację. To stylowy, nadający budynkom szyku produkt, który został wykonany z najwyższej jakości blachy powlekanej bardzo odpornymi powłokami poliuretanowymi – PURMAT® lub PURLAK®, czy hybrydową powłoką PURMAX®. Bez wątpienia zaletę blachodachówki modułowej Nel stanowi także jej symetryczny kształt umożliwiający montaż pokrycia w dwie strony, co dodatkowo wpływa na optymalizację kosztów montażu. W ofercie Florian Centrum Nel dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej oraz dwóch wersjach – klasycznej i wzbogaconej o profilowanie powierzchniowe tzw. nanofalę, która wzmacnia i poprawia sztywność panela. Swoim interesującym wyglądem i niezawodną jakością Nel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze wyróżnienie dla produktów Spółki. Florian Centrum w Plebiscycie Budowlana Marka Roku 2022, otrzymał wyróżnienie w kategorii blachy modułowe, co tylko potwierdza, jak często i chętnie produkty wybierane są przez wykonawców z całej Polski.

rekomendacja-produktowa-PSD-dla-Blachodachowka-Florian-NEL

Jeśli oczekujesz doskonałego wyglądu i najwyższej jakości postaw na Nel – to gwarancja niezawodności nawet do 50 lat.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 17 października, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły