Blachodachówka

Blachodachówka produkt doskonały

Blachodachówka Malta Hanbud
Blachodachówka Malta

Wielu klientów budując swój wymarzony dom staje przed wieloma trudnymi decyzjami. Jedną z nich jest wybór odpowiedniego, dostosowanego do naszych potrzeb i zasobności portfela, pokrycia dachowego. Są to ważne lecz nie jedyne kryteria, którymi kieruje się klient podejmując decyzję.

Dachówka blaszana Hanbud produkowana jest na wymiar, pod indywidualne zamówienie klienta. Proces cięcia arkuszy jest w pełni zautomatyzowany i umożliwia dostosowanie rozmiarów do najbardziej skomplikowanego dachu. Równie ważnym atutem blachodachówki jest jej lekkość. Jest to niezmiernie ważne pod kątem ekonomicznym, ponieważ wybierając takie rozwiązanie nie obciążamy nadmiernie konstrukcji dachu i całego budynku, co sprawia, że koszty realizacji projektu są niższe.

Blachodachówka Vena
Blachodachówka Vena

Obecnie jakość produktów z blachy ocynkowanej jest niezwykle wysoka. Świat idzie na przód. Technologia produkcji metalowych pokryć dachowych również. Coraz częściej możemy znaleźć na rynku blachodachówkę, której jakość i trwałość nie ustępuje dachówce ceramicznej. Hanbud zaopatruje się w materiał wsadowy w najlepszych i najbardziej nowoczesnych hutach. W ofercie firmy dostępna jest powłoka o grubości nawet 80 μm i gwarancji do 30 lat. Rozwój technologiczny w tej branży pozwolił na osiągnięcie wyników, które zapewniają długoletnią odporność materiału na promieniowanie UV i wilgoć, co gwarantuje doskonały stan techniczny i wizualny przez długi czas.

Duży wybór modeli blachodachówki: modulowa Moderno oraz standardowa Vena i Malta uzupełnia szeroka gama kolorystyczna produktów, która pozwala dopasować budynek do elewacji, jak też do otoczenia. Oprócz standardowych kolorów z palety RAL firma Hanbud oferuje nowoczesną i niezwykle atrakcyjną matową strukturę.

Blachówka modułowa – Malta
Blachówka modułowa – Malta
Blachówka modułowa – Vena
Blachówka modułowa – Vena
Blachówka modułowa – Moderno
Blachówka modułowa – Moderno

Producenci pokryć dachowych coraz bardziej starają się dostosować kształt ich produktu do tego, aby jak najbardziej imitował dachówkę ceramiczną, dlatego w ofercie firmy Hanbud już wkrótce pojawi się nowy model blachodachówki, wyglądem nawiązująca do kształtu tradycyjnych dachówek ceramicznych.

Blachodachówka modułowa Moderno
Blachodachówka modułowa Moderno

Przechodząc do podsumowania, wybierając odpowiednie pokrycie dachu należy odpowiedzieć sobie na pytanie, które kryterium jest dla nas najistotniejsze. Wygląd, jakość, czy może jednak cena? Najlepiej byłoby te wszystkie cechy połączyć w jeden produkt, a w tym przypadku doskonałym wyborem jest blachodachówka.

HANBUD
Siedziba firmy:
ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
tel.: 85 730 94 08
GSM: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl
Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
GSM: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

5/5 - (45 głosów)

Data publikacji: 17 listopada, 2019

5/5 - (45 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. zaintresowany
    poniedziałek, 18 listopada, 2019

    Pokrycie dachu jest o wiele prostsze jeśli mamy możliwość zamówienia dociętej na wymiar blachodachówki,jest to bardzo duże udogodnienia ale i oszczędność.Jeśli miałbym możliwość zamówienia blachodachówki wyglądem przypominającej ceramiczną,to taką blachodachówkę wybrałbym z pewnością.

  2. Andrzej
    piątek, 6 grudnia, 2019

    klienci często zadają pytania – jakość czy cena. trzeba iść na kompromis i wybrać coś dobrego na dłużej. dobrym wyborem będzie własnie blachodachówka. 30 lat to dość spory okres na bezawaryjne pokrycie.

Podobne artykuły