Blachodachówka

Blachodachówka REN w dwóch wersjach

Szukając eleganckiego i nieszablonowego pokrycia dachowego, warto rozważyć zakup blachodachówki REN, która jest pierwszą blachodachówką na rynku o ciekawym i oryginalnym pochylonym kształcie. Sprawdzi się  na wszystkich rodzajach stromych dachów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach.

Tym, co wyróżnia REN spośród innych blachodachówek, jest specyficzne wyprofilowanie z pochylonymi grzbietami, które cechuje się eleganckim, nietuzinkowym wyglądem. Za sprawą innowacyjnego kształtu, posiada mniejszą tendencję do osadzania się zanieczyszczeń, co przyczynia się do zachowania przez długi czas właściwości użytkowych i walorów estetycznych.

Blachodachówka REN w dwóch wersjach

Wysoka jakość blachodachówki REN

Producent blachodachówki Ren – Firma Blachy Pruszyński – zadbała o to, by produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stalowy ocynkowany rdzeń (Z275) jest z zewnątrz pokryty wybraną powłoką organiczną: poliestrową (SP25 lub mat SP35) bądź poliuretanową (Purlak lub Purmat) o grubości 50 µm. Tak bogata oferta zabezpieczeń antykorozyjnych umożliwia zastosowanie blachodachówki Ren na obszarach o zmiennych, trudnych warunkach atmosferycznych.

Rodzaje blachodachówki Ren

Blachodachówka Ren dostępna jest w dwóch wersjach:

 • Na wymiar. Ten wariant doskonale sprawdzi się na dachach o prostej konstrukcji, zastosowanie bowiem odpowiednio dociętych arkuszy przyczyni się do oszczędności czasu, zmniejszy poniesione koszty, zachowując jednocześnie wszystkie wizualne zalety blachodachówek panelowych.
 • Jeno- lub dwumodułowych paneli. Panele posiadają fabrycznie przygotowane otwory montażowe, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia pokrycia podczas montażu. Są dostępne od ręki, a ich załadunek, transport, rozładunek i magazynowanie nie stwarzają problemów.

Montaż

Symetryczna konstrukcja pozwala montaż pokrycia zarówno od lewej, jak i od prawej krawędzi połaci. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński. Niewątpliwym atutem jest również możliwość wykonywania prac bez względu na warunki atmosferyczne ze zredukowaną do minimum ilością odpadów oraz bez użycia specjalistycznego sprzętu.

Dane techniczne

 • długość modułu: 350 mm (w przypadku REN PANEL), 350 lub 400 mm (w przypadku wersji na wymiar REN),
 • wysokość skoku: 25 mm (w przypadku REN PANEL), 20 mm (w przypadku wersji na wymiar REN),
 • wysokość fali: 27,3 mm,
 • szerokość całkowita: 1182 mm,szerokość użytkowa: 1096 mm.
4.9/5 - (38 votes)

Data publikacji: 17 stycznia, 2021

Autor:

4.9/5 - (38 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Damian
  poniedziałek, 18 stycznia, 2021

  Inny kształt blachy niż klasyczny może być ciekawą alternatywą przy wyborze. Proste dachy lubią proste konstrukcje, ale czasami dobrze jest wyróżnić się pochylonym kształtem.

 2. Sebastian
  piątek, 22 stycznia, 2021

  Super. Polecam.

Podobne artykuły