Blachodachówka

Blachy Pruszyński z nowym kolorem blachodachówek

Cloudy Anticato to kompozycja dwóch współgrających ze sobą barw – brązu oraz płomienistej rudości.

Taki wariant pokrycia dachowego jest propozycją przede wszystkim dla Klientów poszukujących niepowtarzalnych, przyciągających uwagę rozwiązań estetycznych, które pozwolą wyróżnić dach na tle otaczającej zabudowy. Powłoka Cloudy Anticato produkowana przez koncern ArcelorMittal wykonana jest z poliestru o grubości 35 μm.

Unikatowa barwa osiągnięta została poprzez nałożenie na siebie dwóch warstw kolorów. Dzięki temu produkty wykonane z tego surowca w sposób zdecydowany wyróżniają się spośród innych. Kolor dostępny jest we wszystkich rodzajach profilowań blachodachówki w ofercie producenta – Szafir, Kron oraz Rubin Plus. Blachodachówki produkowane przez firmę Blachy Pruszyński znajdują zastosowanie przy budowie domów jedno i wielorodzinnych, ale także budynków użyteczności publicznej, czy obiektów sakralnych. Dzięki niewielkiej wadze, bardzo często wykorzystuje się je również przy renowacjach starszych dachów.

Więcej na: www.pruszynski.com.pl

4.7/5 - (46 votes)

Data publikacji: 26 lipca, 2011

Autor:

4.7/5 - (46 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Adrian
  poniedziałek, 18 grudnia, 2017

  Ciekawa oferta firmy Pruszyński, nie wiedziałem, że na rynku są takie blachodachówki dwukolorowe. Fajnie, że firma wymyśliła i wprowadziła do swojej oferty takich rodzaj kompozycji, to wyróżnia ich na rynku.

 2. Jan
  poniedziałek, 18 grudnia, 2017

  Uwielbiam jak jest w czym wybierać zwłaszcza jeśli chodzi o ciekawe kolory, które pasują do wszystkich dachów w okolicy. Plusem jest też mała waga, szybkie ułożenie dachu i spora gwarancja. Jak dla mnie same zalety.

 3. małami
  poniedziałek, 18 grudnia, 2017

  Jak to dobrze, że minęły te czasy kiedy człowiek cieszył się jeśli cokolwiek kupił. Teraz jednak głowa boli od możliwości wyboru. Jednak kolor dachu t ważna rzecz, ponieważ tak łatwo go się nie zmieni.

 4. Zielu
  poniedziałek, 18 grudnia, 2017

  Trzeba przyznać, że firma Blachy Pruszyński dołożyła wszelkich starań aby zadowolić swoich klientów. Mnie osobiście ta powłoka Cloudy Anticato bardzo się podoba, wygląda estetycznie, przykuwa uwagę, ale oczywiście to kwestia gustu. Najważniejsza jest jednak to, że firma Blachy Pruszyński daje kolejną świetną opcję do wyboru, która stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich niezdecydowanych.

 5. strażak
  poniedziałek, 18 grudnia, 2017

  Blachy Pruszyński to z pewnością jeden z czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce. I niewątpliwie obecnie zaskoczył klientów kolorystyczną nowością. Moje pierwsze skojarzenie kompozycji brązu oraz płomienistej rudości to płonący dach. Zaskakujące. Ale efekt doskonały.

 6. irmi
  wtorek, 19 grudnia, 2017

  Fajny pomysł z mieszanką kolorów. Na pierwszy rzut oka od razu skojarzyłem sobie dach pokryty blachą miedzianąi pokryty już patyną. Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, kolory odrużniam, w tym przypadku nie ten odcień no i nie zieleń. Może ktoś wpadnie na pomysł koloru “patynowanej miedzi” byłaby to taka maleńka namiastka pokrycia miedzią.

 7. Niedz
  sobota, 30 grudnia, 2017

  Cloudy Anticato prezentuje się wspaniale. Nie widziałem jeszcze takiego polączenia kolorów na dachach.

 8. Edi
  czwartek, 4 lutego, 2021

  Można jeszcze gdzieś kupić taka blachodachówke?

Podobne artykuły