Blachy dachowe

Blachy trapezowe HANBUD – firma wyznacza nowy standard

Rewolucyjne wzory blach trapezowych T14 oraz T35 z linii Revolution to kolejna nowość w ofercie firmy Hanbud. Opracowane przez naukowców z renomowanej uczelni technicznej, których głównym zadaniem było stworzenie blachy trapezowej, pozwalającej na produkcję dłuższych arkuszy, z zachowaniem parametrów wytrzymałościowych bez konieczności zwiększania grubości materiału wsadowego.

W tym celu zaproponowano modyfikację blach poprzez wprowadzenie trójkątnych przetłoczeń. W dolnej, szerszej półce umieszczono dwa, natomiast w górnej, węższej jedno przetłoczenie. Zachowano przy tym parametry geometryczne przekroju poprzecznego blachy.
Pozwoliło to na kilkukrotne, a w skrajnych przypadkach nawet szesnastokrotne, zwiększenie wartości naprężeń krytycznych dolnej i górnej półki. Są one również prawie trzykrotnie, a w niektórych przypadkach nawet siedmiokrotnie wyższe niż granica plastyczności stali S280 GD.

Nowy Standard blach trapezowych HANBUD!
Opracowana przez naukowców renomowanej uczelni technicznej nowa lina blach trapezowych Revolution to: unikalny wygląd, większa efektywność krycia, sztywność nawet przy długich arkuszach.
Sprawdz naszą ofertę blach trapezowych na: http://hanbud-dachy.pl/oferta-produkcyjna/blachy-trapezowe/
Blachy trapezowe HANBUD T14 R

Blachy trapezowe HANBUD T14 R

Wprowadzenie dodatkowych przetłoczeń wpłynęło również na walory estetyczne blach trapezowych T14 R oraz T35 R. Unikalny wygląd został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym RP. Nowy kształt i forma przetłoczeń sprawiają, że modele blach trapezowych z linii Revolution to doskonałe i bardzo funkcjonalne pokrycie dachowe i elewacyjne. Blachy trapezowe T14 oraz T35 z linii Revolution to:

 • ekonomiczny materiał,
 • większa efektywność krycia,
 • sztywność nawet przy długich arkuszach,
 • unikalny wygląd.

Dostępny w wielu kolorach i rodzajach powłok spełni nawet najbardziej różnorodne oczekiwania.

Siedziba firmy:
ul. Brańska 153, 17-100 Bielsk Podlaski
tel.: 85 730 94 08
GSM: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114, 15-588 Kuriany
GSM: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

4.9/5 - (48 votes)

Data publikacji: 23 grudnia, 2018

Autor:

4.9/5 - (48 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Stefan
  niedziela, 23 grudnia, 2018

  Nie wiedziałem, że w produkcji blach trapezowych może jeszcze coś zmienić się, a jednak! Konstrukcja. Dobrze, że są na rynku tacy producenci jak Hanbud, zawsze coś nowego na rynku.

 2. kosa
  piątek, 11 stycznia, 2019

  Blachy trapezowe Hanbud zawsze były według mnie w czołówce najlepszych producentów blach.Teraz wprowadzając nową linię blach Revolution o naprawdę unikalnym wyglądzie i sztywności nawet przy dłurzszych arkuszach wysuwa się według mnie najedno z czołowych miejsc wśród producentów blach trapezowych na rynku.

Podobne artykuły