Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

BÖCKER – wyciągi dekarskie

Firma WINDEX już od 20 lat dostarcza, serwisuje i wynajmuje urządzenia transportujące materiały i ludzi na wysokość. Od maja 2007 roku jest polskim dystrybutorem generalnym niemieckiej grupy Böcker – The Lifting Group – w skład której wchodzi firma Robert Böcker GmbH.

Wyciągi dekarskie pochyłe firmy BÖCKER są od dziesięcioleci niezawodną pomocą na wielu budowach. Dzięki solidnej, dopracowanej w szczegółach konstrukcji oraz elementom konstrukcyjnym o niewielkiej zużywalności przyczyniają się do wzmocnienia dobrej opinii marki Böcker.

Z racji wieloletniego doświadczenia w zakresie konstruowania wyciągów pochyłych firma wciąż przekazuje klientom nowości w ramach rozwoju i dopracowywania poszczególnych modeli oraz wprowadzania nowych konstrukcji. Technika urządzeń jest opracowana w najdrobniejszych szczegółach i wciąż uzupełniana o innowacyjne pomysły, które stale wzbogacają możliwości wyciągów.

Wszystko to sprawia, że klient otrzymuje nowoczesny produkt, zawsze odpowiadający najnowszym osiągnięciom techniki, który szybko zyskuje zaufanie dzięki wysokiej trwałości i niezawodności.

Efektywność

Urządzenia charakteryzują się wysokim stopniem ekonomiczności . Wyciągi osią- gające prędkość roboczą sań do 60 m/s są podstawowym elementem gwarantującym bezpieczne wykonywanie prac na dachu. Umożliwiają ciągły transport niezbędnych materiałów w krótkim czasie do miejsca przeznaczenia, bez jakichkolwiek zbędnych opóźnień. Również zasięg wyciągu – do 36 m – jest poważnym argumentem przemawiającym za jego zakupem. Dzięki niemu bez problemu dotrą Państwo do wszystkich punktów dachu i przeprowadzą zamierzone prace.

Bezpieczeństwo

BÖCKER – wyciągi dekarskie

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne w przypadku dekarskich wyciągów pochyłych. Dzięki stabilnym, ocynkowanym wspornikom obrotowym rządzenie można prawidłowo ustawić w miejscu pracy. Zastosoewanie wsporników gwarantuje właściwą pozycję urządzenia w każdym momencie. Zamontowane zabezpieczenie przed zwisaniem liny gwarantuje również bezpieczny transport materiału. Dzięki wszystkim tym zabezpieczeniom możliwy jest transport materiału na dach i z dachu bez stwarzania zagrożenia dla innych osób.

Podczas projektowania i dopracowywania wyciągów pochyłych jednym z głównych celów, które przyświecały firmie BÖCKER, było zachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podwozie zostało poddane ciągłemu testowi na odcinku 100 000 km, dowodząc swojej trwałości i niezawodności. Poza tym, większość modeli jest seryjnie wyposażona w hamulec najazdowy, przyczyniający się do bezpieczeństwa jazdy i skracający drogę hamowania.

Różnorodność zastosowań

Wyciągi pochyłe firmy BÖCKER wyróżnia nie tylko solidna i trwała konstrukcja, lecz również ponadprzeciętna różnorodność ich zastosowań. Opiera się ona na bogatym programie wyposażenia, które znajduje się w naszej ofercie. Dzięki niemu mogą Państwo znacznie ułatwić sobie pracę i wykorzystać wszystkie możliwości urządzenia. Klient ma do wyboru wiele różnych mechanizmów do podnoszenia obciążenia, jak np. platformy ładunkowe o różnych wymiarach i w różnych wersjach oraz kubły wywrotne i zsypowe. Oprócz tego można zamówić szereg przydatnych elementów wyposażenia, jak np. automatyczna, hydrauliczna blokada zapadkowa lub rozdzielacz dachówek. W ten sposób u jednego dostawcy można nabyć całe niezbędne wyposażenie.

Różnorodność oferowanych urządzeń Paleta wyciągów pochyłych jest w sposób optymalny dopasowywana do potencjalnych zastosowań. Program sprzedaży otwiera wyciąg pochyły Junior, zaprojektowany specjalnie do zastosowania wszędzie tam, gdzie miejsca do manewrowania jest niewiele. Na przeciwległym krańcu palety wyciągów pochyłych znajduje się HD 36 K o maksymalnej sile, dysponujące zawsze odpowiednią rezerwą mocy, aby sprostać wszystkim stawianym mu wymaganiom. Poza tym, produkowane przez firmę BÖCKER wyciągi pochyłe można zamontować na samochodach z nadwoziem pick-up. W ten sposób osiągają Państwo niedoścignioną mobilność, tak ważną w branży budowlanej.

HDK – wyciąg, który osiągnął największy sukces w ciągu ostatnich lat

BÖCKER – wyciągi dekarskie

Seria produkcyjna HDK wyróżnia się swoimi legendarnymi już możliwościami. Pozwalają one na dotarcie do pochyłych dachów i wykonania na nich wszelkich niezbędnych prac. Dzięki 36- metrowemu wysięgowi nie ma dachu, który byłby dla niego za wysoki, zaś udźwig użyteczny 270 kg gwarantuje, że nie zdarzą się podczas pracy żadne nieprzyjemne niespodzianki.
Seria produkcyjna HDK bazuje na odnoszącym sukcesy modelu HD, spełniając wszystkie warunki potrzebne do zadowolenia klienta. Również te modele w sposób obrazowy prezentują doświadczenie i postęp marki BÖCKER. Korzystają one nieprzerwanie z ciągłych ulepszeń wyciągów pochyłych. Również ten model ma solidną i dopracowaną w szczegółach konstrukcję, zaś technologia jego pracy redukuje do minimum zużycie urządzenia, co powoduje, że seria HDK wyróżnia się wysoką jakością i ponadprzeciętną trwałością.
Także dla tej linii produktów istnieje bogaty program wyposażenia. Znajdą w nim Państwo dodatki zwiększające funkcjonalność produktu. Produkty znajdujące się w palecie wyposażenia do HDK pozwolą przystosować wyciąg dokładnie do pojawiających się podczas budowy wymagań.
Wszystkie windy dekarskie BÖCKER są objęte mobilnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym Windex – 24 h.

4.9/5 - (8 votes)

Data publikacji: 12 lutego, 2013

Autor:

4.9/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Bogdan
    poniedziałek, 25 maja, 2020

    wyciąg dekarski bardzo przyśpiesza pracę przy transporcie materiałów budowlanych na górę. ręczne wnoszenie, dźwiganie jest ogólnie pracochłonne i ciężkie czasami w realizacji. taką maszyną tą pracę można sobie to bardzo ułatwić, przyśpieszyć gwarantując bezpieczeństwo pracy i transport materiałów w całości.

Podobne artykuły