Na rynku

Braas po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką Roku

13 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance wręczono statuetki i dyplomy zwycięzcom XV edycji rankingu Budowlana Marka Roku. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są markom z obszaru materiałów budowlanych, cieszącym się największym uznaniem wśród wykonawców.

W rankingu na Budowlaną Markę Roku wyłoniono laureatów w 41 kategoriach, na podstawie niezależnego badania, wolnego od udziału jury. Statuetkę w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” już po raz czwarty z rzędu otrzymała marka Braas, zdobywając tym samym tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2019. Nagrodę odebrał Kierownik Marketingu w BMI Braas – p. Adam Ziółek.

Ranking Budowlana Marka Roku to projekt badawczy rozpoznający najlepszych producentów z branży w kilkudziesięciu kategoriach materiałów budowlanych. To jedyna taka forma uznania o niezależnym charakterze dla rodzimych firm budowlanych.

Braas po raz czwarty Złotą Budowlaną Marką Roku

Laureaci wybierani są przez wykonawców, którzy mają możliwość pracować z konkursowymi produktami podczas własnych praktyk budowlanych. Niezależność badania polega na wyłonieniu marek poprzez obiektywny wybór producentów, bez wcześniejszego wglądu w listę kandydatów. Decyzja musi być podjęta na podstawie częstotliwości stosowania marki, dostępności na rynku oraz relacji jakości do ceny.

Każda kategoria produktów oceniana jest na podstawie próby reprezentacyjnej. Częstotliwość, dostępność i jakość produktu oceniane są punktowo, a zsumowane punkty przekłada się na ostateczne wyniki rankingu Dzięki temu zachowany jest obiektywizm i miarodajność rankingu. Dlatego właśnie finalne wyniki są nieocenioną informacją marketingową dla uczestników rynku budowlanego, a także sprawdzonym źródłem wiedzy o najlepszych produktach dla inwestorów.

Już po raz czwarty marka Braas otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku. Wyróżnienie to skomentował Pan Adam Ziółek – Kierownik Marketingu w BMI Braas: “W Braas bardzo blisko współpracujemy z dekarzami. To między innymi dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zaproponować klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Dlatego też otrzymanie tytułu Złotej Budowlanej Marki Roku jest dla nas tak ważne, bo przyznawane właśnie przez wykonawców, którzy na co dzień używają naszych produktów. To wyróżnienie, ale również wyzwanie i mobilizacja do dalszej pracy i rozwoju.”

Marka Braas zasłynęła głównie swoimi zaawansowanymi technologicznie pokryciami dachowymi oraz wysokiej jakości akcesoriami budowlanymi. Ostatnio oferta firmy poszerzyła się też o blachodachówki panelowe. Ponadto, Marka Braas inwestuje w rozwój swoich pracowników, poprzez kształcenie i poszerzanie ich wiedzy oraz czynny udział w programach rozwojowych takich jak np. Program Certyfikacji Dekarzy.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rankingu można znaleźć na stronie organizatora: www.rankingmarekbudowlanych.pl


Data publikacji: 22 września, 2019

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły