Na rynku

Braas – Złota Budowlana Marka Roku 2018

Dzięki takim wyróżnieniom czujemy, że objęta przez nas strategia to dobry kierunek. Jednocześnie jest to również dla nas ogromna motywacja, by dalej analizować działania i potrzeby rynku. To daje nam biznesową pewność, że trzymamy najwyższy poziom i spełniamy oczekiwania naszych klientów – mówi Grzegorz Barycki, prezes firmy Monier Braas w Polsce. Braas - Złota Budowlana Marka Roku 2018
Dzięki takim wyróżnieniom czujemy, że objęta przez nas strategia to dobry kierunek. Jednocześnie jest to również dla nas ogromna motywacja, by dalej analizować działania i potrzeby rynku. To daje nam biznesową pewność, że trzymamy najwyższy poziom i spełniamy oczekiwania naszych klientów – mówi Grzegorz Barycki, prezes firmy Monier Braas w Polsce.

XIV edycja rankingu Budowlana Marka Roku zakończona, Znamy wyniki! Na to prestiżowe wyróżnienie mogą liczyć marki cieszące się największym uznaniem wykonawców. Trzeci raz z rzędu laureatem w kategorii “Pokrycia dachowe ciężkie” została marka Braas, otrzymując tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2018.

Budowana Marka Roku to ranking opracowywany na podstawie realizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku ogólnopolskiego badania. O przyznaniu nagród w rankingu decydują wykonawcy, stąd jego wyniki są znaczące. Ich wieloletnie doświadczenie i praktyka pozwalają na rzetelną ocenę jakości produktów. Co ważne- podczas wybory marek oceniający nie kierują się listą kandydatów, lecz samodzielnie wybierają producentów spośród tych, z których asortymentu w danym roku korzystali najczęściej i najchętniej.

Złota Budowlana Marka Roku 2018

Ranking stanowi zatem wiarygodne źródło informacji o jakości produktów i działań wizerunkowych poszczególnych firm. Marki wskazane przez wykonawców to te, które cechują się według nich nie tylko najwyższą jakością, ale także najlepszą relacją ceny do jakości. Marka Braas – wyróżniona w tym prestiżowym rankingu-jest w oczach wykonawców liderem pokryć dachowych. To ogromne wyróżnienie.

Nagrodę odebrał Adam Ziółek kierownik marketingu Monier Braas. Braas - Złota Budowlana Marka Roku 2018

Nagrodę odebrał Adam Ziółek kierownik marketingu Monier Braas.

Zaawansowane technologicznie dachówki betonowe i ceramiczne, a także akcesoria dachowe wysokiej jakości to wyróżniki dające marce Braas rozpoznawalność na rynku. Na uwagę zasługuje fakt, iż od niedawna w ofercie firmy znajdują się blachodachówki panelowe. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia na stronie organizatora www.rankingmarekbudowlanych.pl

5/5 - (13 głosów)

Data publikacji: 1 listopada, 2018

5/5 - (13 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły