Bratex Dachy – nowości w sezonie 2020

Bratex Dachy – nowości w sezonie 2020
Bratex Dachy – nowości w sezonie 2020 

Stare powiedzenie „kto się nie rozwija, ten się cofa” jest podstawowym czynnikiem motywującym firmę Bratex Dachy do ciągłego doskonalenia. W nadchodzącym sezonie 2020 przedsiębiorstwo wprowadzi szereg nowości oraz usprawnień.

Największym realizowanym przez firmę projektem jest uruchomienie w styczniu produkcji kasetonów i paneli elewacyjnych wytwarzanych w technice „panel bending” (zaginanie). Technika pozwala uzyskać doskonałe efekty prostolinijności i jakości wyrobu. Linia produkcyjna włosko-fińskiej firmy Prima Power pozwoli także na wprowadzenie do oferty m.in. paneli do podsufitki oraz nowych zaawansowanych obróbek blacharskich.

Paleta wariantów blachodachówek modułowych Bratex Scandinavia oraz Savanna zostaje poszerzona o blachę Standard Matt. To ekonomiczna propozycja z zachowaniem wszelkich standardów jakości i pakowania – produkty będą nadal dostarczane profesjonalnie zapakowane, czyli w opakowaniach styropianowych na paletach typu euro. Zakres kolorów obejmuje najpopularniejsze, tzn. RAL 7016, 8017, 8019 i 9005.

Bratex Dachy – nowości w sezonie 2020

Firma podąża za nowymi trendami i pracuje nad nową paletą kolorów dla wszystkich wyrobów nigdzie wcześniej nie dostępną. Nowe kolory pozwolą przyszłym nabywcom wyróżnić dachy obiektów na tle osiedla oraz wpasować się kolorystycznie w architekturę otoczenia.

System rynnowy Struga podlega ciągłej modyfikacji, by stać jeszcze bardziej przyjaznym w montażu dla dekarzy. Firma wprowadzi nowe łączniki rynnowe oraz dekle 125 i 135 z innowacyjnym rozwiązaniem dotyczącym szczelności. Pojawią się także obejmy rury spustowej 90 do zastosowania dwufunkcyjnego – do użycia z bolcem oraz przykręcania. Uniwersalna aplikacja obejm pozwoli uniknąć niepotrzebnych zwrotów i straconego czasu.

Bratex Dachy – nowości w sezonie 2020

Kolejną znaczącą nowością jest ukończenie czteroletniego projektu prac badawczych i rozwojowych oraz wykonania linii produkcyjnej do rąbka zatrzaskowego w wersji modułowej. To unikatowe w skali świata rozwiązanie, które pojawi się w ofercie firmy już na początku nowego sezonu.
Rosnące zainteresowanie rąbkiem zatrzaskowym klasycznym Bratex Snap Lock stało się podstawą do podwojenia mocy produkcyjnych tego wyrobu. Od początku nowego sezonu proces produkcyjny rąbka Snap Lock skróci się dwukrotnie, co bezpośrednio wpłynie na atrakcyjność oferty partnerów handlowych. W ślad za wszelkimi nowościami Bratex Dachy rozpoczyna cykl szkoleń, których terminy będą publikowane na profilu społecznościowym facebook, i na których mile widziani będą wszyscy wykonawcy.

Cała załoga firmy Bratex Dachy dziękuje wszystkim klientom za powierzone jej zaufanie. Każdy nadchodzący dzień jest źródłem motywacji i inspiracji do tego, by stać się jeszcze lepszą polską firmą.

Bratex Dachy sp. z o.o. sp.k.
39-200 Dębica / ul. Przemysłowa 22
infolinia 801 081 018 / info@bratex.pl / www.bratex.pl


Data utworzenia: 25.02.2020


Komentarze

  • Marta napisał(a):

    Zawsze warto zwracać uwagę na nowości, może w nich znajdziemy nowe inspiracje. Firma ciągle powiększa paletę kolorów, a więc chce produkować dachy niespotykane.

  • Rafał napisał(a):

    20 lat na rynku i jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej. rozwój produktów i firmy jest konieczny aby pozostać na rynku na topie. automatyzacja, skrócenie czasu produkcji, nowe produkty, wszystko to powoduje poprawienie jakości dla klienta.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły