Na rynku

BUDMA 2016 rośnie w siłę

Upłynął pierwszy, preferencyjny termin zgłoszeń do przyszłorocznej odsłony jednych z najważniejszych targów branży budowlanej. Wiemy, kto w lutym 2016 pojawi się w Poznaniu!

Organizatorzy targów BUDMA udostępnili pierwszą listę zgłoszonych firm, które zaprezentują swoją ofertę w dniach 2-5 lutego 2016 w Poznaniu. Z promocyjnej oferty udziału skorzystało dotychczas ponad 200 firm, wśród których wyróżnić można niekwestionowanych liderów swoich branż, takich jak: PozBud, Wiśniowski, Hermann, Balex Metal, Bamarpol, Marcopol, Bud Mat, Röben, ZCB Owczary, Team Plast, Sto, Portos, czy także Cortizo.

Cieszy nas fakt, że tak dużo znamienitych firm już teraz zgłosiło swój udział w targach – mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA. Oczywiście w lutym 2016 będziemy mogli zapoznać się z ofertą produktową i technologiczną znacznie większej liczby Wystawców, a tych spodziewamy się w Poznaniu około 800. Szczególnie wart podkreślenia jest fakt, że spora część z Wystawców już zapowiedziała prezentację wielu rynkowych nowości, a wśród nich również rynkowych premier, produktów, które po raz pierwszy zobaczymy dopiero podczas BUDMY – podkreśla.

Oprócz najważniejszej części targów BUDMA, czyli prezentacji najnowszej oferty produktowej, organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Pierwszy dzień targów ponownie dedykowany będzie przedstawicielom handlu, tak by zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki do rozmów biznesowych. Warto zwrócić uwagę na program Hosted Buyers, dzięki któremu do Poznania przyjadą przedstawiciele sieci zakupowych i dystrybucyjnych z całego świata. Ruszy również odświeżona Strefa Testów gdzie własnoręcznie przetestujemy narzędzia i materiały budowlane poznając jednocześnie najbardziej efektywne metody ich stosowania. Przez cztery dni w Poznaniu będzie można również podziwiać najlepszych fachowców w ramach licznych mistrzostw, turniejów i pokazów. Z kolei dla architektów i projektantów, wspólnie z Izbą Architektów RP, przygotowywano Forum Architektury, w ramach którego odbędzie się między innymi debata z udziałem autorytetów z branży, a także spotkanie ze światowej sławy gwiazdą architektury. Również inwestorzy i generalni wykonawcy znajdą podczas BUDMY ciekawe wydarzenia, na przykład VII Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego.

Ucztę biznesowego spotkania branży budowlanej dopełni, unikatowa w skali naszego kraju, ekspozycja najnowszych propozycji branży kominkowej, bowiem Targom BUDMA 2016 towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.

Więcej informacji i aktualna lista wystawców targów: www.budma.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 2 listopada, 2015

Autor:

5/5 - (2 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły