Na rynku

BUDMA 2018 nabiera rozpędu!

Jak informują organizatorzy Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018, już na tym etapie zgłosiło się ponad 40%  więcej Wystawców niż w tym samym okresie w roku ubiegłym. Są wśród nich niekwestionowani liderzy, nie brak też zupełnie nowych wejść na rynek.

Informacje na temat zgłoszonych do tej pory Wystawców targów BUDMA 2018 są już dostępne na stronie budma.pl – Oczywiście nadal prowadzimy rozmowy z wieloma firmami, każdego dnia dołączają kolejni producenci i lista ta będzie na bieżąco aktualizowana – wyjaśnia Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA. – Biorąc pod uwagę dobrą koniunkturę w branży i zainteresowanie prezentacją swojej oferty na targach, prognozuję, że w Poznaniu zobaczymy ponad 800 producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych – dodaje.

BUDMA zaprasza na salony

Wśród bogatej oferty produktowej materiałów, technologii i narzędzi, na szczególną uwagę zasługują najmocniejsze strony targów BUDMA 2018:

Największy Salon Dachów w Polsce – największa ekspozycja producentów pokryć i akcesoriów dachowych w Polsce

Największy Salon Stolarki w Polsce –  prezentacja najnowszej oferty okien, drzwi, bram i ogrodzeń – zarówno uznanych marek jak i zupełnie nowych na targach producentów

Salon Podłóg i Parkietów – najnowsze trendy i designerskie rozwiązania

Salon Rusztowań i Szalunków – systemy montażu rusztowań oraz nowe rozwiązania technologiczne.

Ciekawie zapowiada się również strefa Design4Senses, której założeniem jest nietypowa prezentacja oferty Wystawców. Strefa ma na celu przeniesienie klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań, czemu służą 4 dedykowane przestrzenie: VisualStudio, TouchPoint, AudioZone oraz AromaSpot.

W ramach targów tradycyjnie zaprezentowany zostanie także szeroki wachlarz wydarzeń adresowanych do czterech głównych grup targowych gości: handlowców, wykonawców, architektów i projektantów, a także inwestorów.

W 2018 roku BUDMIE towarzyszyć będą targi KOMINKI oraz targi INTER-MASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i sprzętu budowlanego, a także technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA
30 stycznia–2 lutego 2018, Poznań

4.9/5 - (7 votes)

Data publikacji: 13 grudnia, 2017

Autor:

4.9/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły