Na rynku

Budmat integruje społeczność pod wspólną marką

Firma Budmat przygotowała nowy, interesujący program współpracy, zrzeszający społeczność związaną z tą firmą. Pro Team Budmat skierowany jest do dekarzy, wykonawców, autoryzowanych dealerów, uczniów i nauczycieli z placówek edukacyjnych. Celem przedsięwzięcia jest integracja społeczności, wymiana doświadczeń i wiedzy, a także promowane dobrych praktyk i innowacyjnych rozwiązań.

Dla najbardziej aktywnych dekarzy

Zadaniem programu Pro Team Budmat jest wspieranie najlepszych i najbardziej aktywnych specjalistów. Nie jest skierowany do jednej grupy, a do kilku, zgromadzonych pod jednym szyldem firmy Budmat – w tym do dekarzy i uczniów.
Uczestnictwo w programie ma przynieść dekarzom szereg korzyści. Przede wszystkim ma zwiększyć prestiż ich firmy oraz rozpoznawalność marki. Cel ten ma zostać osiągnięty za sprawą publikacji w kanałach marketingowych firmy Budmat oraz poprzez promocję działalności członka programu w wyszukiwarce dekarzy.
To nie wszystko. W ramach Team’u firma Budmat tworzy specjalny zespół Ambasadorów. Są to wysokiej klasy specjaliści, którzy będą reprezentować program w rynku, a ich aktywność da możliwość wymiany doświadczeń i otrzymania wsparcia merytorycznego. Ambasadorzy Pro Team Budmat będą widoczni w rynku poprzez uczestnictwo wraz z firmą Budmat w wydarzeniach branżowych. Grupa ta będzie mieć także bezpośredni wpływ na nowości produktowe oferowane przez firmę.
Dekarze, którzy chcą dołączyć do programu Pro Team Budmat, mogą to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.proteam.budmat.com.

Dla przyszłych fachowców

Twórcy programu Pro Team Budmat obrali sobie za cel także wsparcie lepszego przygotowania przyszłych fachowców. W związku z tym podejmują współpracę ze szkołami i innymi placówkami edukacyjnymi, kształcącymi uczniów na kierunkach dekarskich, a także na kierunkach związanych z wykonawstwem suchej zabudowy. Nie zapominają także o uczelniach wyższych, gdzie szkolą się niezbędni dla przyszłości tej branży, przyszli projektanci i automatycy.
– Rozwój pod okiem Ambasadorów Programu, wspólne wyjazdy na imprezy branżowe, wsparcie szkoleniowe i produktowe, wizyty w zakładach produkcyjnych oraz łatwiejsze wejście na rynek pracy – to tylko część tego, co mamy do zaoferowania młodym adeptom Pro Team Budmat – wyjaśniają pomysłodawcy programu z firmy Budmat.

Już teraz, w ramach programu, podjęta została współpraca z kilkoma placówkami edukacyjnymi, w tym z: Zespołem Szkół Budowlanych we Włocławku, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku, Zespołem Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku, Zespołem Szkół Technicznych w Płocku i Politechniką Warszawską filia w Płocku.
Dobrym przykładem na to, jakie korzyści może uzyskać placówka edukacyjna w ramach programu jest współpraca z ZSB i CKZiU we Włocławku. Dzięki wsparciu firmy Budmat uczniowie zwiedzili nowoczesne zakłady produkcyjne, uzyskali profesjonalne wyposażenie sali szkoleniowej, a także mieli okazję aktywnie uczestniczyć wraz z firmą Budmat w II Kongresie Dach Forum.
– Podczas wizyt w zakładach produkcyjnych uczniowie i opiekunowie zapoznali się z procesem produkcji i magazynowania produktów. Znajomość produktów marki Budmat z pewnością ułatwi naukę zawodu przyszłym dekarzom. Niewątpliwie ciekawym doświadczeniem był udział uczniów z włocławskiej „Budowlanki” w Kongresie Dach Forum, gdzie mieli okazję zmierzyć się z dekarzami z całej Polski w pojedynku zorganizowanym przez firmę Budmat. To był dla nas wszystkich bardzo wartościowy czas – podsumowują gospodarze.

Liczba szkół objętych programem stale rośnie. Te placówki oświatowe, które są chętne do podjęcia współpracy, powinny skontaktować się z Michałem Hermanowskim – koordynatorem Programu Pro Team Budmat: michal.hermanowski@budmat.com +48 502 197 154

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 30 maja, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły