Na rynku

Buduj, remontuj – wygrywaj! Konkurs firmy Galeco

Budując dom lub przeprowadzając remont inwestorzy niejednakowo zwracają uwagę na koszty i choć w pierwszym przypadku są one zawsze wysokie, a podczas odświeżania nieporównywalnie niższe, to w obu wypadkach trzeba się z nimi liczyć. Wychodząc naprzeciw takim okolicznościom firma Galeco przygotowała konkurs dedykowany wszystkim inwestorom, planującym zakup rynien.

Konkurs WYGRYWAJ DO KWADRATU dedykowany jest wszystkim inwestorom, planującym zakup rynien. Wystarczy, że w okresie od 14 marca do 31 sierpnia 2016 roku osoba budująca dom lub przeprowadzająca remont, zakupi jeden z dwóch systemów rynnowych o charakterystycznym dla marki, kwadratowym profilu: Galeco STAL2 lub Galeco BEZOKAPOWY, a następnie zamontuje zakupione orynnowanie na inwestycji i zrobi zdjęcie tak wyposażonego domu.

Zrobione zdjęcie należy przesłać przez specjalny formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie www.galeco.pl. Resztę powinni zrobić zaproszeni do zabawy znajomi, którzy oddadzą głos na wskazaną inwestycję. Głosowanie trwa do 30 października 2016 roku i po tej dacie wybranych zostanie 10 projektów konkursowych o najwyższej liczbie głosów. Jury wyłoni spośród nich głównego zwycięzcę, na którego czeka zwrot kosztów zakupionego systemu rynnowego! Zdobywca drugiego miejsca otrzyma notebook, a trzeciego – tablet, a każdy z uczestników może liczyć na nagrodę gwarantowaną w postaci bluzy softshell od Galeco.

Rok 2016 jest szczególny dla firmy Galeco, świętuje ona bowiem swoje 20-lecie obecności na rynku. I to właśnie z tej okazji przygotowany został konkurs z tak atrakcyjnymi nagrodami!

Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.galeco.pl.

4.8/5 - (6 votes)

Data publikacji: 20 czerwca, 2016

Autor:

4.8/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły