Biblioteczka

Budują i… gotują! Poznaj przepisy testowane przez Superdekarzy

Skąd czerpią swoją supermoc najlepsi wykonawcy dachów w Polsce? Tajemnicą jest wyśmienita kuchnia i ulubione dania, którymi podzielili się z organizatorami programu branżowego i portalu SUPERDEKARZ.PL.

Tak powstała limitowana edycja książki „Przepisy testowane przez Superdekarzy”, która właśnie bezpłatnie pojawiła się w internecie.

Sukces wydanej latem książki „SuperKids gotują. Przepisy testowane przez dzieci” sprawił, że przepisami zechcieli podzielić się rodzice i dziadkowie młodych kucharzy. Choć na co dzień dekarze układają dachy i zarządzają firmami budowlanymi, jako uczestnicy programu SUPERDEKARZ mają sporo poczucia humoru i angażują się w akcje, które odrywają ich od codziennych spraw. Tym razem założyli wraz ze swoimi partnerkami fartuchy kuchenne, upominki na Dzień Dekarza, i przesłali przepisy na dania, które lubią jeść lub które są ich kulinarną specjalnością. Na pamiątkę otrzymali pamiątkowy egzemplarz albumowego wydania książki.

Przepisy pochodzą z różnych regionów Polski oraz z krajów, które kulinarnie urzekły dekarzy i ich rodziny – mówi Małgorzata Lasota, Koordynator programu SUPERDEKARZ. – Praca w trudnych warunkach atmosferycznych i na wysokości wymaga sporej dawki zdrowia, które zaczyna się na talerzach dekarzy. Wiemy, że wspólne gotowanie i zdjęcia przyniosły autorom przepisów wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że z bezpłatnego wydania książki w internecie skorzystają Ci, którzy w długie jesienno-zimowe wieczory poszukują inspiracji na nowe dania w swoim codziennym lub odświętnym menu, do czego serdecznie zachęcamy!

Inspiracją do stworzenia zbioru „Przepisów testowanych przez Superdekarzy” jest hasło XII edycji programu SUPERDEKARZ, zrzeszającego niemal 1000 najlepszych dekarzy w Polsce – Koneserzy Dobrego Smaku. Ten największy w kraju program dla wykonawców dachów od 13 lat proponuje szereg działań dla dekarzy – w tym szkolenia, rywalizację zawodową czy wsparcie techniczne, ale również wiele aktywności dla partnerek, dzieci i wnuków uczestników programu. Portal SUPERDEKARZ.PL stanowi z kolei centrum informacji o budowie i konserwacji dachów dla osób, które planują budowę lub są posiadaczami własnego domu.

Inicjatorem i patronem programu jest firma BMI Braas Polska, wiodący na rynku producent zintegrowanych systemów dachowych.

Bezpośredni link do książki:
www.yumpu.com/xx/document/fullscreen/64856821/przepisy-testowane-przez-superdekarzy

4.7/5 - (26 votes)

Data publikacji: 17 listopada, 2020

Autor:

4.7/5 - (26 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Grzegorz
    wtorek, 17 listopada, 2020

    Nie samą budową specjalista dekarz żyje, ale też musi jeść i to dobrze. Fajne zestawienie przepisów do domu i na budowę, aby zjeść zdrowo, smacznie i do syta. Przepisy łatwe, może zrealizować każdy z rodziny.

  2. smakosz
    wtorek, 17 listopada, 2020

    Każda książka kucharska stanowi doskonałą inspirację dla doznań smakowych człowieka. Ciekawą zatem publikacją wydaje się być książka z przepisami dekarzy. Poznanie ich specjalności, preferowanych potraw, które z pewnością są treściwe a zarazem myślę, że smakowite, może być ciekawą lekturą każdego zainteresowanego sferą kulinarną.

Podobne artykuły